• Autor: Łukasz Warszawa
  • 16 stycznia 2015

Wprowadzamy kolejne udogodnienie dla Naszych klientów – Formularz zgłoszeniowy RMA, znajdujący się w prawym górnym rogu strony.

zgłoszenie 1

 

 

 

zgłoszenie 2

 

Dzięki niemu mogą Państwo w łatwy i przyjemny sposób zgłosić usterkę sprzętu i wybrać sposób jego dostarczenia do serwisu – możliwości są 3:

1. Osobiste dostarczenie sprzętu do serwisu – W tej opcji to klient dostarcza sprzęt do serwisu w dogodnym dla niego terminie, prosimy tylko o określenie kiedy to nastąpi.

2. Odbiór przez kuriera – W tej opcji my wysyłamy kuriera. Klient musi określić, kiedy ma nastąpić odbiór i w jakich godzinach. Prosimy o dokładne wypełnienie formularza – wysyłamy do Państwa list przewozowy, który trzeba wydrukować i wręczyć kurierowi przy odbiorze. 

3. Odbiór sprzętu przez serwis na terenie miasta Skarżyska Kamiennej – opcja dostępna jedynie lokalnie. Do klienta podjedzie pracownik serwisu, prosimy o określenie adresu i daty odbioru.

Po wypełnieniu zgłoszenia, skontaktujemy się z Państwem w celu jego potwierdzenia. Następnie, dostaną Państwo wygenerowany protokół naprawy, który trzeba wydrukować i wrzucić do paczki. Przypisany numer zlecenia i numer telefonu klienta pozwoli na sprawdzanie statusu ONLINE naprawy.

Mamy nadzieję, iż nowa funkcja spełni Państwa oczekiwania. Pozdrawiamy !

Zdjęcia