Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9:00-17:00

Sob: 9:00-14:00

Ile kosztuje wymiana baterii w iPhone 7?

Ostatnimi czasy Twój iPhone coraz szybciej się rozładowuje? Problemem może być słaba i zużyta bateria, szczególnie jeśli nasz telefon ma już kilka lat. Im więcej i im intensywniej korzystamy z urządzenia, jego wydajność zaczyna się zmniejszać. Wymiana baterii w iPhone 7 jest czymś, co może przywrócić Twojemu telefonowi żywotność w działaniu. Jesteśmy firmą, która od dłuższego czasu zajmuje się naprawianiem między innymi takich przypadków. Posiadamy duże doświadczenie i zaufanie klientów, więc czego się obawiać? Przyjdź do nas ze swoim iPhone, a z chęcią wymienimy Ci w nim baterię. Ponadto, jesteśmy w stanie zaoferować Ci wiele innych usług. Zajmujemy się także między innymi naprawą i serwisem nie tylko telefonów marki Apple, ale przyjmujemy także laptopy i tablety. Naprawa baterii nie jest naszą jedyną specjalizacją – pomożemy Ci także podczas zalania Twojego urządzenia, wymienimy aparat oraz sprawdzimy wiele innych funkcji – jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wymiana baterii w iPhone 7- jak rozpoznać, że to już czas?

Jednym z alarmujących nas znaków powinno być, jak już wcześniej wspomnieliśmy – szybkie rozładowywanie się telefonu. Czas i wytrzymałość baterii zależy od modelu urządzenia, więc nie da się dokładnie stwierdzić, ile razy dziennie powinniśmy go ładować. Jeśli jednak musimy to robić więcej niż średnio dwa razy w ciągu dnia – powinniśmy zastanowić się nad wymianą baterii. Bardzo pomocną opcją w urządzeniach Apple jest możliwość sprawdzenia pojemności. Im jest niższa, tym bardziej bateria w naszym iPhone jest zużyta. Może się zdarzyć, że pomimo podłączenia do ładowania, nie jest w stanie się naładować. Na rynku funkcjonuje wiele producentów nieoryginalnych ładowarek. Aby uniknąć wymiany baterii w iPhone 7, powinniśmy także uważać na tego typu oferty. Najlepszą i najbezpieczniejszą opcją jest kupowanie markowych podzespołów.

Wymiana baterii w iPhone 7- jak rozpoznać, że to już czas?

Bateria to bardzo ważny element naszego telefonu komórkowego. Jeśli chcemy w pełni korzystać z naszego urządzenia mobilnego – musi być on naładowany. Jednak przy długim okresie używania, możemy zauważyć, że pomimo wysokiej liczby obok lub na baterii – telefon trzyma nam zdecydowanie za krótko. Jeśli nie chcemy lub nie mamy możliwości zmiany smartfona, dobrym pomysłem jest właśnie wymiana baterii iPhone 7 na nową.

Większość rzeczy z czasem zaczyna się delikatnie psuć i jest to normalny proces. Wymiana baterii w iPhone 7 w naszym serwisie objęta jest trzymiesięczną gwarancją – gdyby coś ponownie zaczęło się psuć, wystarczy przyjść, wyjaśnić problem, a my jak najbardziej postaramy się pomóc i zrobimy wszystko, co możemy, abyś mógł jak najszybciej i najdłużej cieszyć się swoim iPhone 7 z nową baterią. Zazwyczaj ceny takiej usługi wahają się od stu do nawet pięciuset złotych. Pragniemy, abyś był zadowolony z jakości, także u nas będziesz mógł wymienić baterię w swoim iPhone w okazyjnej cenie.