iPhone naprawa płyty głównej 5S 6 6S 6S Plus 7 7 Plus 8 8 Plus X

Oferujemy usługę naprawy płyt głównych (naprawa płyta główna iPhone) we wszystkich modelach iPhone, poczynając od 4 kończąc na X (iPhone 4, 4S, 5S, 5C, 6, 6S, 6 Plus, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X). Podejmujemy się napraw po innych serwisach.

Zgłoś naprawę w 2 minuty !

Naprawiamy takie usterki jak:

 • – iPhone brak zasięgu (baseband naprawa)
 • – iPhone brak WiFi (wymiana WIFI IC)
 • – iPhone uszkodzone złącza FPC – wyrwane gniazdo – uszkodzone gniazda
 • – iPhone brak podświetlania (backlight)
 • – iPhone wkręcona zła śrubka – uszkodzony laminat – uszkodzone ścieżki
 • – iPhone brak dźwięku
 • – iPhone brak dotyku – Touch IC – nie działa dotyk
 • – iPhone błąd 4013 (naprawa NAND)
 • – iPhone uszkodzony U2 – wolne ładowanie – szybkie rozładowanie telefonu – telefon nie włącza się – brak ładowania – nie ładuje
 • – iPhone czarny ekran – uszkodzony LCD IC – U1501 – brak obrazu
 • – iPhone nie włącza się – czarny ekran – grzeje się
 • – IPhone nie czyta karty SIM – brak SIM – uszkodzony czytnik SIM – wymiana naprawa czytnika SIM
 • – i inne

Realizujemy zlecenia z całej Polski, wystarczy wypełnić Zgłoszenie RMA – zamówimy kuriera który odbierze sprzęt w celu realizacji naprawy w naszej firmie.

Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy dla innych serwisów GSM oraz zachęcamy do uczestniczenia w projekcie PUNKTÓW PARTNERSKICH – więcej info już wkrótce.

iPhone naprawa płyty głównej 5S 6 6S 6S Plus 7 7 Plus 8 8 Plus X

Naprawa płyt głównych należy do najbardziej skomplikowanych prac naprawczych dotyczących telefonów komórkowych. Z tego powodu warto korzystać wyłącznie z usług doświadczonych ekspertów. 

Naprawa płyty głównej w iPhone jest konieczna z różnych przyczyn. Najczęściej usterka dotyczy braku zasięgu, czyli uszkodzonego modułu Baseband. Wymaga to lutowania małych elementów, jednak sprawdzony fachowiec szybko i skutecznie upora się z problemem. Brak sieci może być spowodowany upadkami telefonu, jak i niepoprawnymi technikami naprawczymi dotyczącymi wcześniejszego serwisowania układu dźwiękowego.

Stosunkowo wadliwym elementem starszych telefonów iPhone (5S, 6, 6S, 6S Plus) był port Jack (słuchawkowy). Z tego powodu dość często wymagana była naprawa płyty głównej, ponieważ wymiana złącza wiąże się z wymianą gniazda. Również z tego powodu w nowszych modelach nie da się wpiąć słuchawek w standardowy sposób. Uporanie się z usterką nie jest jednak szczególnie kosztowne i skomplikowane.

Częstym problemem związanym z czasem użytkowania telefonu jest też nie uruchamianie się. Modele starszych generacji, np. na skutek skrajnych temperatur, mogą nieprawidłowo działać. Jeśli uruchomienie urządzenia nie jest możliwe, warto je podłączyć na dłuższą chwilę do ładowarki. Kiedy i to nie działa, należy wykonać tzw. hard reset. W tym celu przez kilka sekund przytrzymaj jednocześnie przycisk blokady i home (do modelu 6S) lub klawisz przyciszania. Jeżeli telefon nadal nie działa, skorzystaj z profesjonalnej pomocy.

Port ładowania w telefonach Apple jest bardzo dobrze zbudowany, jednak przez częstotliwość użytkowania i inne czynniki może dojść do jego uszkodzenia. Jednakże brak reakcji na kabel lub bardzo szybkie rozładowywanie czy przegrzewanie niekoniecznie dotyczą samego gniazda, ale układu U2. Powodem takich problemów jest korzystanie z nieoryginalnych akcesoriów czy przepięć podczas ładowania. To bardzo poważna usterka, która wymaga naprawy modułu na płycie głównej. 

Podczas prób odtworzenia iPhone na komputerze, program iTunes może wydać komunikat „Nie można było odtworzyć iPhone’a. Wystąpił nieznany błąd 4013”. Powodów może być kilka, tak samo rozwiązań. Na samym początku warto ponownie uruchomić telefon. Upewnij się również, że zarówno smartfon, jak i iTunes zostały zaktualizowane. Dla pewności można podpiąć urządzenie do innego komputera. Jeżeli komunikat nadal się pojawia, to najprawdopodobniej doszło do usterki pamięci NAND. By przywrócić iPhone do pełni funkcjonalności konieczna jest naprawa płyty głównej poprzez wymianę pamięci.

Do naprawy płyty głównej w iPhone (5S, 6, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X) używamy wyłącznie najwyższej jakości narzędzi. Dzięki temu możemy pomóc w przypadku skomplikowanych usterek. Działamy głównie ze wspomnianymi telefonami, dlatego doskonale znamy ich specyfikę i też dlatego usługi serwisowe wykonujemy stosunkowo szybko i przede wszystkim – skutecznie.

Zepsuty iPhone – naprawa płyty głównej 5S 6 6S 6S Plus 7 7 Plus 8 8 Plus X – czy zawsze się opłaca?

Warto mieć świadomość, że nowsze smartfony posiadają bardziej skomplikowane układy i są złożone z droższych podzespołów. Z drugiej strony wartość starszych modeli spada, szybciej niż koszt ich komponentów. Z tego powodu, niestety, w niektórych przypadkach naprawa nie jest do końca opłacalna. Przez to zapraszamy do kontaktu, ponieważ będziemy w stanie dokonać diagnozy i przedstawić koszty działań naprawczych, dzięki czemu ocenisz, na ile jest to korzystna inwestycja. Jednocześnie w wielu sytuacjach problem tylko wydaje się poważny, a tymczasem wystarczy dokonać prostej naprawy, by cieszyć się pełną funkcjonalnością. 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Przede wszystkim posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie płyt głównych w iPhone. Dzięki temu znamy wszelkie usterki, które mogłyby dotknąć Twojego telefonu. Wiemy, że smartfon jest potrzebnym narzędziem, dlatego działamy tak szybko, jak to możliwe. Na usługi serwisowe dajemy gwarancję.

Potrzebna Ci jest naprawa płyty głównej w iPhone (5S 6 6S 6S Plus 7 7 Plus 8 8 Plus X)? Skontaktuj się z nami!

iPhone 6
iPhone 6S
iPhone 6S+
iphone_7
iPhone 7
iphone_7
iPhone 7+
iPhone 8
iPhone 8+
iPhone X