O NAS

0
lat doświadczenia
circle
0
wykonanych napraw

SERWIS24 TEAM

Cenimy sobie dokładność, poznaj nas bliżej.

Łukasz Warszawa

Łukasz Warszawa

CEO Serwis24

Twórca Serwis24. Niepoprawny marzyciel, samouk i wizjoner. Ma milion pomysłów na minutę. Już w podstawówce na pytania kim chce być w przyszłości odpowiadał, że będzie miał sklep komputerowy (albo będzie "śmieciarkowym"). Rzucił studia na Politechnice Świętokrzyskiej i założył firmę Serwis24, finanse na wynajem lokalu i wyposażenia uzyskał zastawiając z przyjacielem w lombardzie m.in samochód. Z tego względu początki były trudne, ale uparcie dążył do celu i po 10 latach cięzkiej pracy firma zatrudnia 7 pracowników i jest rozpoznawalna w całej Polsce m.in dzięki mega skomplikowanym naprawom płyt głównych w iPhone. Ekskluzywny sklep oferuje klientom szeroki asortyment, dział serwisowy naprawi każdego laptopa i telefon, a firma świadczy także usługi z zakresu obsługi informatycznej dla wielu przedsiębiorstw znanych w Polsce i na świecie. Po drodze prowadził warsztat samochodowy, kręci filmy na Youtube, założył wypożyczalnie hulajnóg elektrycznych, ściga się na torze samochodowym, a ostatnio stwierdził, że odmieni świat projektując pewien sprzęt ułatwiający życie osobom niepełnosprawnym, ale o tym póki co cicho sza...

damian

Damian

Sewisant delegacyjny

Dla niego każdy kolejny dzień jest inny - nie może narzekać na nudę. Odpowiedzialny za montaż i prawidłowe funkcjonowanie systemów informatycznych, elektronicznych w wielu firmach oraz w kilkudziesięciu lokalizacjach specjalizujących się w branży FMCG. Kręci go adrenalina i przeciążenia w sprzętach wydających z siebie dużo decybeli.

Kamil

Team Leader

Najstarszy stażem pracownik Serwis24. Trafił do nas wprost z tartaku, otrzepując jeszcze trociny z włosów. Sukcesywnie nabywał kolejnych umiejętności, by dziś po 6 latach naprawiać każdego laptopa i telefon który wpadnie mu w ręce. Dusza towarzystwa i serwisowy śmieszek.

Mila

Ochrona obiektu

Kamery i alarmy sie przy niej chowają, złodzieje drżą ze strachu. Za dnia dogląda naszego bezpieczeństwa, wieczorami prowadzi zwyczajne pieskie życie. Serwisowa maskotka i chodząca reklama naszej firmy. Ta potulna jak owieczka psina, często pomaga nam umilić obsługę klienta.

ANIOŁKI SERWIS24

To właśnie pod opieką tych wspaniałych Pań jest Państwa sprzęt, dlatego nie ma mowy o uszkodzeniu sprzętu, porysowaniu na wskutek naszych działań.

Kasia

Obsługa klienta/Specjalista ds. obsługi sprzedaży internetowej

Z wykształcenia ekonomistka, dopiero rozpoczęła swoją przygodę w świecie informatyki. Jej zadaniem, poza obsługą klientów, jest rozpowszechnienie naszego serwisu w internecie. Pod skrzydłami Serwis24 poszerza swoje horyzonty i zdobywa cenne doświadczenie.

Kamila

Obsługa klienta/Specjalista ds. logistyki

Jedno z najważniejszych ogniw Serwis24, wie zawsze i wszystko. Bez niej ciężko jest nadążyć ze wszystkimi procesami zachodzącymi w naszym serwisie. Mimo, iż jej kierunki kształcenia dotyczą zagadnień kosmetycznych oraz organizaji reklamy, w Serwis24 pracuje już ponad rok i czuje się tutaj jak ryba w wodzie.

TUTAJ MOŻESZ BYĆ TY!

Szukasz pracy i widzisz się w tym miejscu?

???

Serwisant sprzętu APPLE