• Autor: Łukasz Warszawa
  • 21 września 2014

SERWIS24 zajmuje się profesjonalną naprawą sprzętu marki Apple. Naprawiamy usterki sprzętowe i programowe urządzeń takich jak Apple IPhone, IPod, IMac, MacBook.

 

IMG_1064

 

IMG_1119

 

IMG_1094

IMG_1013

 

Usterki programowe – Aktualizacja, przywracanie, naprawa po nieudanych aktualizacjach ( np. IPhone stoi na logo Apple, recovery loop etc )

Usterki sprzętowe – wymiana LCD, digitizera, wymiana głośników, mikrofonów, kamer, złącz ładowania, naprawa płyty głównej (wyrwane gniazda baterii, brak zasięgu, dźwięku, WIFI) oraz naprawy po zalaniu wszelkimi cieczami. Posiadamy bardzo wysoką skuteczność napraw. Nie zrażajcie się gdy Wasz IPhone był w innych serwisach “specjalizujących” się w naprawach sprzętu Apple i powiedziano Wam, iż “nie da się nic zrobić” albo proponowana jest wymiana całej płyty głównej za ogromne pieniądze- bzdura ! W 90% stawiamy sprzęt po takich diagnozach na nogi ! Klienci opowiadają Nam, jak po takich serwisach zrażeni wrzucali sprzęt do szuflady i leżał tam kilka miesięcy. W końcu zdecydowali się skorzystać z naszych usług – naprawiliśmy sprzęt bez wymiany płyty głównej w ciągu 1 dnia !!.  Realizujemy zlecenia z całej Polski. Wystarczy wysłać do Nas telefon czy tablet albo skontaktować się z Nami – my zamówimy kuriera !. Zapraszamy także do naszego lokalu osobiście. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, tak jak zrobiło to już tysiące klientów.

Zdjęcia