Wymiana głośnika audio iPhone 11

Cena:

199,00 

Gwarancja: 3 miesiące

Dźwięk w iPhone nie odtwarza się tak, jak powinien? Jedyne co słychać to zakłócenia, a muzyka przerywa w trakcie słuchania? Prawdopodobnie uszkodzeniu uległ głośnik audio. Na szczęście nasz serwis radzi sobie bez problemu z takimi sprawami.

Co zyskujesz korzystając z usługi wykonanej przez naszą firmę?

  • Pewność, że części użyte do naprawy są najwyższej jakości lub są oryginalne w zależności od wybranej opcji
  • Gwarancja, nawet 12 miesięcy!
  • Najwyższą jakość wykonanej usługi, posiadamy wieloletnie doświadczenie
  • Krótki czas wykonania usługi
  • Dokładne testy urządzenia po naprawie
Kategoria:

Smartfony od giganta z Cupertino – czyli firmy Apple – są dziś tak popularne, że chyba nie ma osoby, która w którymś momencie swojego życia nie miałaby z nimi styczności. Marka iPhone jest znana na całym świecie, a urządzeń z tej rodziny codziennie używają miliony osób na każdym kontynencie. Smartfony działające w oparciu o autorski system operacyjny firmy Apple – iOS – są cenione za elegancki design, doskonałe parametry i ogromne możliwości, które zapewniają swoim użytkownikom.

Mimo świetnego projektu i wielu zalet, które mają te urządzenia, wciąż pozostają one podatne na uszkodzenia i awarie – tak jak wszystkie inne sprzęty elektroniczne. W przypadku modelu iPhone 11 jedną z częściej spotykanych usterek jest problem z głośnikiem rozmów. Zarówno objawy, jak i źródła tego uszkodzenia mogą być naprawdę różne. Zazwyczaj jednak spowodowane jest ono upadkiem lub zalaniem smartfona, a objawiają się poprzez problemy z dźwiękiem – w przypadku próby odtworzenia np. muzyki lub filmu zawierającego audio nic nie słychać albo tony są mocno zniekształcone. Jeżeli wiesz, że w Twoim iPhone 11 doszło do uszkodzenia głośnika, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

iPhone 11 – wymiana głośnika

W każdym smartfonie głośnik główny stanowi bardzo ważny element, którego brak potrafi być naprawdę uciążliwy – nie można skorzystać z trybu głośnomówiącego np. podczas jazdy autem, czy odtworzyć muzyki. Wymiana głośnika w iPhone 11 to jedyny skuteczny sposób naprawy tego uszkodzenia. Jeśli chcesz mieć pewność, że cały proces naprawy zostanie przeprowadzony zgodnie ze sztuką, a po jego zakończeniu Twój sprzęt będzie w pełni sprawny, to skorzystaj z oferowanej przez nas usługi.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz serwis?

Jesteśmy profesjonalistami, którzy od lat zapewniają klientom usługi serwisowe w najwyższym możliwym standardzie. Zajmujemy się fachową naprawą smartfonów i komputerów. Wybierając nasze usługi, możesz mieć pewność, że Twój sprzęt wróci do pełnej sprawności tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. Pracujemy wyłącznie z użyciem wysokiej jakości części i profesjonalnych narzędzi. Zatrudnieni w naszej firmie specjaliści to doświadczeni fachowcy, którzy mają wiedzę i umiejętności niezbędne do pozbycia się nawet najbardziej złożonej usterki. Jeżeli chodzi o koszt poszczególnych napraw, w tym także wymiany głośnika w iPhone 11 – ceny proponowane przez nas są niezwykle atrakcyjne.
Nasza siedziba znajduje się w Skarżysku-Kamiennej, jednak obsługujemy klientów z całego kraju. Nie musisz do nas przyjeżdżać, aby skorzystać z naszych usług – specjalnie na potrzeby obsługiwania napraw na odległość zbudowaliśmy cały łańcuch logistyczny. Przekazujesz wysłanemu przez nas kurierowi urządzenie do naprawy, on dostarcza je nam, my je naprawiamy, a następnie odsyłamy do Ciebie. Co najważniejsze – za wysyłkę nie płacisz ani złotówki.
Opinie naszych dotychczasowych klientów na temat proponowanych przez nas usług oraz jakości obsługi są bardzo pozytywne. Chwalą oni w nich bardzo atrakcyjne ceny napraw oraz profesjonalne podejście naszych pracowników. Jeśli masz jakieś pytania, prosimy o kontakt – z chęcią udzielimy na nie odpowiedzi.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wymiana głośnika audio iPhone 11”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *