Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9:00-17:00

Sob: 9:00-14:00

Naprawa układu dotyku – Touch IC iPhone 6

Cena:

299,00 

Gwarancja: 3 miesiące

Klikasz, stukasz, a twój iPhone nie reaguje? A może u góry ekranu pojawił się niezidentyfikowany szary pasek? Spokojnie, wystarczy naprawa układu dotyku w naszym serwisie, a twój telefon znów będzie cię słuchał!

Co zyskujesz korzystając z usługi wykonanej przez naszą firmę?

  • Pewność, że części użyte do naprawy są najwyższej jakości lub są oryginalne w zależności od wybranej opcji
  • Gwarancja, nawet 12 miesięcy!
  • Najwyższą jakość wykonanej usługi, posiadamy wieloletnie doświadczenie
  • Krótki czas wykonania usługi
  • Dokładne testy urządzenia po naprawie
Kategoria:

Niestety zdarzają się sytuacje, w wyniku których telefon ulega częściowemu zniszczeniu. Czasami takie uszkodzenia są następstwem nieprawidłowego korzystania z telefonu komórkowego, czasem wady fabrycznej, a w jeszcze innych przypadkach spowodowane są urazem mechanicznym, takim jak uderzenie czy upadek z dużej wysokości. W związku z tym warto wiedzieć, że wiele różnego rodzaju usterek da się naprawić, ale pierwszym krokiem zawsze powinno być skierowanie się do wykwalifikowanych specjalistów, którzy ocenią stan telefonu i dobiorą najlepszy rodzaj działania.

Po czym rozpoznać, że potrzebna jest naprawa dotyku w iPhone 6?

Zdarza się, że choć telefon nie działa sprawnie, jego właściciel nie potrafi wskazać, co jest tego przyczyną. W rzeczy samej czasami trudno jest ocenić samodzielnie, co złego stało się z telefonem. Powodów złego działania lub całkowitego braku odpowiedzi może być naprawdę wiele. W tym przypadku warto starannie obejrzeć swojego iPhone 6 lub od razu wybrać się z nim do serwisu. Co jednak powinno być sygnałem, że naprawdę z telefonem komórkowym dzieje się coś złego? W pierwszej kolejności iPhone przestaje odpowiadać na dotyk. Można w niego klikać, stukać, próbować odblokować, a on i tak pozostaje bez żadnej odpowiedzi. Często w związku z tym u góry ekranu dodatkowo pojawia się tajemniczy, szary pasek, który niewiele mówi posiadaczowi telefonu. Najprawdopodobniej w takim przypadku zepsuł się po prostu układ dotyku. Na całe szczęście jest to usterka, z którą można sobie poradzić i to całkiem sprawnie. Nie oznacza to, że telefon do niczego już się nie nada. Naprawa dotyku w telefonie iPhone 6 z reguły przebiega bardzo sprawnie i pozwala na nowo cieszyć się działającym telefonem. Warto zgłosić się do serwisu jak najszybciej.

Co gwarantuje naprawa w Serwis 24?

Decydując się na usługę, jaką jest naprawa sterownika dotyku iPhone 6, cena często odgrywa znaczącą rolę. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego koszt naprawy jest jak najbardziej adekwatny do usterki. Dzięki temu cena nie jest wygórowana i każdy może sobie pozwolić na przywrócenie swojego ulubionego sprzętu do życia. Jeśli oddajesz swój telefon do nas do naprawy, możesz być całkowicie pewny, że użyte zostaną części oryginalne lub niezwykle wysokiej jakości, które sprawią, że telefon wyglądać będzie i działać będzie jak nowy model. Dodatkowo na wykonaną u nas naprawę dotyku iPhone 6 oferujemy aż 3 miesiące gwarancji! Oznacza to, że jeśli w tym czasie znów wykryjesz jakieś nieprawidłowości związane z dotykiem, my naprawimy je dla ciebie za darmo. Oprócz tego wszyscy serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie, a sama usługa realizowana jest w najkrótszym możliwym czasie, bo wiemy, jak trudno jest żyć bez telefonu komórkowego. Po naprawie telefon zawsze zostaje poddany testom, które mają potwierdzić jego sprawność. Warto przeczytać wcześniej opinie innych zadowolonych klientów, którzy zaufali naszym usługom i oddali w nasze ręce swoje telefony. Są one najlepszą rekomendacją.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naprawa układu dotyku – Touch IC iPhone 6”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *