Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9:00-17:00

Sob: 9:00-14:00

Naprawa oprogramowania iPhone 7

Cena:

99,00 

Gwarancja: 3 miesiące

Twój iPhone ma już za sobą czasy swojej świetności? Nie chodzi tak płynnie jak na początku? Warto odświeżyć swój telefon dzięki wgraniu na nowo twojego ulubionego systemu IOS. Serwis24 służy pomocą!

Co zyskujesz korzystając z usługi wykonanej przez naszą firmę?

  • Pewność, że części użyte do naprawy są najwyższej jakości lub są oryginalne w zależności od wybranej opcji
  • Gwarancja, nawet 12 miesięcy!
  • Najwyższą jakość wykonanej usługi, posiadamy wieloletnie doświadczenie
  • Krótki czas wykonania usługi
  • Dokładne testy urządzenia po naprawie
Kategoria:

Twój iPhone 7 sprawia problemy? Naprawa oprogramowania iPhone 7 rozwiąże ten kłopot!

W sytuacji, kiedy telefon działa zbyt powoli, często się zawiesza, pojawiają się błędy w działaniu aplikacji (zawieszanie, wyłączanie), zainstalowane gry nie działają płynnie i nagle się wyłączają, przy próbie włączenia telefon zawiesza się w momencie wyświetlenia logo Apple lub nie działa poprawnie po wykonaniu aktualizacji, to prawdopodobnie ma uszkodzony software. W takim przypadku należy zlecić naprawę oprogramowania profesjonalistom. Reinstalacja lub przywrócenie systemu to szybki sposób usunięcia powyższych usterek, a dodatkowo charakteryzuje go atrakcyjna cena.

Naprawa oprogramowania iPhone 7 – jak wygląda usługa?

Pierwszym etapem jest diagnostyka usterki. Następnie przystępujemy do naprawy oprogramowania w iPhone 7. Obejmuje to profesjonalną instalację nowego systemu, naprawianie błędów systemowych, usunięcie problemów z oprogramowaniem i niepoprawnie działającymi aplikacjami. Usuwamy uszkodzoną część oprogramowania, naprawiamy lub instalujemy od nowa. Kolejny krok to optymalizacja systemu oraz przetestowanie poprawności jego działania po naprawie. Szukamy wszystkich możliwych uszkodzeń, ale każdą decyzję o naprawie podejmujemy po konsultacji z klientem. Przeprowadzona naprawa oprogramowania, wiążącą się z ponowną instalacją systemu, powoduje usunięcie danych, dlatego należy uprzednio wykonać kopię zapasową. Konieczne jest także zdjęcie wszelkich blokad w urządzeniu na czas jego wizyty w serwisie.

Zleć naprawę oprogramowania iPhone 7 sprawdzonej firmie

W ramach prowadzonej działalności oferujemy usługi naprawy telefonów i laptopów (m.in. marki Apple) oraz prowadzimy serwis komputerowy. Poza tym przeprowadzamy szkolenia serwisowe z diagnostyki i naprawy sprzętu elektronicznego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie serwisowe. Swoją ofertę kierujemy do osób indywidualnych, ale prowadzimy też obsługę informatyczną firm. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem diagnostycznym oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą serwisową, która stale podnosi swoje kompetencje. Naprawy realizujemy szybko i sprawnie, cechują nas dogodne terminy i przyjazna cena. O wysokiej jakości naszych usług świadczą pozytywne opinie klientów. W zależności od wybranej opcji oferujemy nie tylko części oryginalne, ale też najlepszej klasy, sprawdzone zamienniki. Po wykonaniu usługi każde urządzenie jest przez nas starannie sprawdzane. W Twoje ręce oddajemy sprawny sprzęt, który dzięki profesjonalnemu serwisowi posłuży Ci jeszcze przez długi czas.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naprawa oprogramowania iPhone 7”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *