Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9:00-17:00

Sob: 9:00-14:00

Naprawa układu GSM – Baseband/Brak sieci iPhone 7

Cena:

399,00 

Gwarancja: 3 miesiące

Twój iPhone ma problem z zasięgiem? A może wcale nie wykrywa karty? To może oznaczać, że konieczna jest naprawa układu GSM/Baseband. Zapraszamy do naszego serwisu!

Co zyskujesz korzystając z usługi wykonanej przez naszą firmę?

  • Pewność, że części użyte do naprawy są najwyższej jakości lub są oryginalne w zależności od wybranej opcji
  • Gwarancja, nawet 12 miesięcy!
  • Najwyższą jakość wykonanej usługi, posiadamy wieloletnie doświadczenie
  • Krótki czas wykonania usługi
  • Dokładne testy urządzenia po naprawie
Kategoria:

iPhone 7 to telefon wprowadzony na rynek w roku 2016, który do dziś używany jest przez ogromną ilość osób. Urządzenie powszechnie uważa się za mało awaryjne, jak większość produktów od Apple, jednak zdarzają się pewne usterki. Jedną z nich może być uszkodzenie układu GSM/Baseband, na które cierpi pewna ilość smartfonów iPhone 7. Brak sieci jest komunikatem zgłaszanym przez urządzenie, które nie jest w stanie nawiązać połączenia z nadajnikiem operatora. Uniemożliwia to wykonywanie połączeń głosowych, wysyłania wiadomości tekstowych i MMS, a także korzystanie z Internetu poprzez połączenie pakietowe.

iPhone 7: Brak sieci – naprawa

Zanim zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, należy najpierw sprawdzić, czy problemem nie jest sama karta SIM. W tym celu zalecamy wyłączyć telefon, wyjąć kartę i obejrzeć, czy jej styki są w dobrym stanie. Warto przeczyścić je tak, by ich powierzchnia była błyszcząca, jednak bez używania ostrych narzędzi. Warto też wypróbować inną kartę i spróbować na niej uruchomić Twojego iPhone 7. Brak zasięgu nadal zgłaszany przez urządzenie świadczy niestety o uszkodzeniu samego modułu GSM/Baseband i bez interwencji serwisanta się nie obejdzie. Nasz serwis oferuje każdemu profesjonalną naprawę powyższej usterki, po której smartfon powróci do pełnej sprawności. Zatrudniamy prawdziwych fachowców, dla których takie uszkodzenie telefonu nie jest niczym nowym. Ich wiedza oraz doświadczenie, a także dostęp do profesjonalnych narzędzi, pozwoli wykonać naprawę nie tylko dokładnie, ale i szybko.

iPhone 7 – brak sieci, naprawa, cena

W naszym serwisie masz możliwość oddania telefonu do naprawy osobiście, lub też poprzez przysłanie go kurierem. Udostępniamy możliwość zamówienia darmowej wysyłki. Aby jak najbardziej skrócić czas całej procedury, dbamy o sprawną logistykę podczas odbioru i nadawania sprzętu. Potwierdzają to opinie klientów na nasz temat, jakie można znaleźć w sieci. Posiadamy prosty i przejrzysty cennik, który możesz znaleźć na naszej stronie internetowej. Na wykonaną usługę oferujemy aż do 12 miesięcy gwarancji. Aby być pewnym, że urządzenie zostało naprawione prawidłowo, przed odesłaniem przeprowadzimy dokładne testy Twojego iPhone 7. Brak sieci z pewnością już nigdy nie pojawi się ponownie, podobnie jak problemy z wykrywaniem karty SIM, bądź kiepskim zasięgiem wewnątrz budynków. Jest tak dzięki temu, że do naprawy używamy tylko i wyłącznie wysokiej jakości części zamiennych lub oryginalnych wprost od producenta – zależnie od wybranej przez Ciebie opcji naprawy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naprawa układu GSM – Baseband/Brak sieci iPhone 7”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *