Wymiana przycisku home iPhone 7

Cena:

179,00 

Gwarancja: 3 miesiące

Przycisk Home w iPhone jest wręcz niezbędny, w momencie w którym przestaje działać, korzystanie z telefonu staje się mocno utrudnione. W 90% przypadków wymagana jest wymiana na nowy. Nie czekaj i zdecyduj się na usługę wymiany oferowaną przez Serwis24.

Co zyskujesz korzystając z usługi wykonanej przez naszą firmę?

  • Pewność, że części użyte do naprawy są najwyższej jakości lub są oryginalne w zależności od wybranej opcji
  • Gwarancja, nawet 12 miesięcy!
  • Najwyższą jakość wykonanej usługi, posiadamy wieloletnie doświadczenie
  • Krótki czas wykonania usługi
  • Dokładne testy urządzenia po naprawie
Kategoria:

Iphone 7 to pierwszy model smartfona marki Apple, który został pozbawiony fizycznego przycisku Home, zwanego także przyciskiem „Początek”. Poprzednie modele były wyposażone w przycisk mechaniczny, niezbędny do tego, by w 100% wykorzystywać wszystkie możliwości telefonu. W siódmej odsłonie w miejscu przycisku zamontowano małych rozmiarów panel dotykowy, który po dotknięciu wywołuje wibracje w całej dolnej obudowie telefonu, imitujące wciśnięcie przycisku. Jest za nie odpowiedzialny tak zwany silnik haptyczny. Ta zmiana wzbudziła wiele kontrowersji wśród wielbicieli tych kultowych sprzętów. Niestety, okazało się, że nowy przycisk Home jest też awaryjny.

Przycisk Home Iphone 7 – naprawa

Twój smartfon przestaje działać? Nie możesz wrócić do menu? Przycisk nie zawsze reaguje na dotyk? Najprawdopodobniej nie obędzie się bez profesjonalnej pomocy i konieczna będzie naprawa przycisku Home Iphone 7. Najczęstsze przyczyny takiej usterki to zużycie sprzętu, mechaniczne uszkodzenie wywołane przez upadek lub uderzenie o twardą powierzchnię, uszkodzenie taśmy flex czy też dłuższy kontakt telefonu z cieczą. Niezależnie od powodu uszkodzenia, przycisk Home możemy naprawić w naszym serwisie. Usługę wykonamy w krótkim czasie, dokładnie przetestujemy sprzęt po naprawie, upewniając się, że wszystko działa, jak należy. Dostaniesz też gwarancję, która może sięgać nawet 12 miesięcy.

Wymiana przycisku Home Iphone 7

Podczas diagnozowania usterki nasi specjaliści mogą jednak orzec, że naprawa przycisku jest już niemożliwa i konieczna będzie jego wymiana. To nie problem! W takiej sytuacji jednym z rozwiązań jest wymiana całej przedniej obudowy Iphone’a i zamontowanie nowego przycisku Home. Następnie należy sparować i odpowiednio skalibrować oba urządzenia. Ta opcja gwarantuje poprawne działanie wymienionego klawisza i czytnika linii papilarnych.

Drugim rozwiązaniem jest wymiana przycisku Home w Iphone 7 na specjalnie przygotowany klawisz, który będzie działał dokładnie tak, jak oryginalny klawisz od producenta. Przy tej opcji jednak sprzęt nie będzie już obsługiwał czytnika linii papilarnych.

Wymiana przycisku Home Iphone 7 – cena

Zastanawiasz się, jaki będzie koszt wymiany klawisza Home? Jego wysokość zależy od opcji, na którą się zdecydujesz. Pamiętaj również, że ceny usług są zmienne. Najlepszym wyjściem jest zgłoszenie się do nas i poproszenie o diagnozę usterki, a także o wycenę. Nasi specjaliści z pewnością znajdą rozwiązanie, które będzie dla Ciebie optymalne. Dodatkowo, poza naprawą lub wymianą przycisku Home, Twój Iphone 7 zostanie dokładnie sprawdzony, tak byś miał pewność, że jest w pełni sprawny.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wymiana przycisku home iPhone 7”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *