Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9:00-17:00

Sob: 9:00-14:00

Wymiana baterii iPhone 8

Cena:

119,00 

Gwarancja: 3 miesiące

Czy ty też należysz do grona osób, która zawsze i wszędzie wisi na kablu ładowarki? Wiecznie zajmujesz to jedno jedyne dostępne gniazdko? Nic na to nie możesz poradzić, bo przecież bateria w twoim iPhone nie przetrwa już bez ciągłego ładowania. Na szczęście, wystarczy wymienić baterię na nową, a twój telefon przestanie być zależny od ładowarki. Serwis24 ci w tym pomoże!

Co zyskujesz korzystając z usługi wykonanej przez naszą firmę?

  • Pewność, że części użyte do naprawy są najwyższej jakości lub są oryginalne w zależności od wybranej opcji
  • Gwarancja, nawet 12 miesięcy!
  • Najwyższą jakość wykonanej usługi, posiadamy wieloletnie doświadczenie
  • Krótki czas wykonania usługi
  • Dokładne testy urządzenia po naprawie
Kategoria:

Telefony marki Apple należą do segmentu produktów premium. Wszystko z uwagi na staranność wykonania, elegancki i przykuwający uwagę design oraz ich imponującą funkcjonalność. Jeśli dodamy do tego fakt, że działają w oparciu o dedykowany wyłącznie im system operacyjny, który gwarantuje płynność i wygodę użytkowania, zupełnie nie dziwi fakt, że posiadają tak wielu zwolenników na całym świecie. Warto jednak mieć na uwadze, że choć znakomitej jakości, to nadal wyłącznie urządzenia elektroniczne, które nie są odporne na upływ czasu oraz intensywny proces eksploatacji. Najczęściej zauważalnym skutkiem ubocznym jest utrata wydajności i pojemności baterii. Co powinieneś zrobić, jeśli zauważyłeś to w swoim smartfonie? Rozwiązaniem Twojego problemu będzie wymiana baterii w iPhone 8.

Czy wymianę baterii w iPhone 8 można przeprowadzić samodzielnie?

Pierwszym odruchem u wielu osób jest podjęcie próby samodzielnej wymiany baterii. W Internecie nie brakuje instrukcji ani ofert sprzedaży potrzebnych części i akcesoriów. Czy to dobre wyjście? Lepiej zrezygnuj z tego rozwiązania. W przypadku większości nowoczesnych telefonów, w tym iPhone 8, wymiana baterii jest znacznie bardziej wymagająca niż miało to miejsce w starszych urządzeniach. Obudowę trzeba właściwie rozkręcić i już sama ta czynność wymaga dużej precyzji. Samodzielne próby naprawy mogą doprowadzić do powstania wielu uszkodzeń i narazić Cię na znacznie większe koszty i stres. Dlatego też znacznie rozsądniej będzie powierzyć to zadanie profesjonalistom. Wymiana baterii w iPhone 8 to czynność, którą w Serwis24 wykonujemy regularnie i nie stanowi ona dla nas najmniejszego problemu. Kiedy powinieneś się do nas zwrócić? Przede wszystkim wtedy, gdy dostrzeżesz, że czas pomiędzy kolejnymi pełnymi naładowaniami telefonu zauważalnie się skraca. To uciążliwe zjawisko, które będzie doskwierać Ci zwłaszcza jeżeli spędzasz większość dnia poza domem, intensywnie korzystając przy tym z telefonu. Kiedy bateria jest już mocno wyeksploatowana dochodzi do tego kolejny problem, którym jest wyłączanie się urządzenia na zewnątrz podczas niskich temperatur. To jasny sygnał, że przyszedł czas na wymianę baterii.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego Serwisu24

Czy w przypadku iPhone 8 wymiana baterii jest opłacalna? Oczywiście! Cena usługi jest bardzo niska w porównaniu do sumy, jaką należałoby przeznaczyć na zakup nowego modelu. Ponadto taka wymiana umożliwi bezproblemowe użytkowanie smartfona nawet przez kilka kolejnych lat. Stanowi więc znakomitą inwestycję. Wykwalifikowana kadra zatrudniona w naszym serwisie wykonuje swoje zadania przy użyciu oryginalnych części wysokiej klasy lub ich zamienników, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Sam dokonasz wyboru. Możesz więc nam zaufać – Twój iPhone znajdzie się w najlepszych rękach! Otrzymasz od nas gwarancję, która uprawni Cię do zgłoszenia się w celu otrzymania pomocy w razie jakichkolwiek problemów z Twoją nową baterią. Jesteśmy jednak przekonani, że nie będzie takiej potrzeby. Przed oddaniem Ci telefonu dokładnie testujemy urządzenie, aby przekonać się, czy wszystko funkcjonuje tak, jak należy. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób. Wykonujemy szczegółową diagnostykę, na podstawie której określamy źródło problemu i przedstawiamy Ci sposób na jego rozwiązanie wraz z kosztami. Pracę wykonujemy szybko i sprawnie, co potwierdzają otrzymywane przez nas regularnie pozytywne opinie klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nikt nie lubi na długo rozstawać się ze swoim smartfonem! Jeżeli interesuje Cię wymiana baterii w iPhone 8, Serwis24 jest miejscem, w którym znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu lub wizyty w naszej siedzibie. Nie masz możliwości pojawienia się osobiście? To żaden problem! Skorzystaj z oferowanej przez nas usługi darmowego kuriera, który zabierze od Ciebie telefon i dostarczy go do nas, abyśmy mogli dokonać naprawy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wymiana baterii iPhone 8”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.