Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9:00-17:00

Sob: 9:00-14:00

Naprawa układu GSM – Baseband/Brak sieci iPhone X

Cena:

749,00 

Gwarancja: 3 miesiące

Twój iPhone ma problem z zasięgiem? A może wcale nie wykrywa karty? To może oznaczać, że konieczna jest naprawa układu GSM/Baseband. Zapraszamy do naszego serwisu!

Co zyskujesz korzystając z usługi wykonanej przez naszą firmę?

  • Pewność, że części użyte do naprawy są najwyższej jakości lub są oryginalne w zależności od wybranej opcji
  • Gwarancja, nawet 12 miesięcy!
  • Najwyższą jakość wykonanej usługi, posiadamy wieloletnie doświadczenie
  • Krótki czas wykonania usługi
  • Dokładne testy urządzenia po naprawie
Kategoria:

Twój telefon nagle zaczął informować o braku sieci? Może to być usterka dotycząca modułu Baseband. Jesteśmy w stanie pomóc! Oferujemy naprawę układu GSM dla iPhone X. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Dlaczego warto skorzystać z naszego serwisu?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i dzięki niemu jesteśmy w stanie pracować nie tylko skutecznie, ale też szybko. Kierujemy się profesjonalizmem! Doskonale wiemy, że w dzisiejszych czasach trudno jest funkcjonować bez sprawnego telefonu, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, by proponowana tutaj naprawa układu GSM w iPhone X trwała możliwie jak najkrócej.

Dbamy o komfort swoich klientów, dlatego na każdą dokonaną naprawę dajemy gwarancję (określoną dla konkretnej usługi). Dzięki temu możesz mieć pewność, że telefon jest bezpieczny!

Podczas napraw korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych części, dlatego nie narazimy Twojego telefonu przez użycie tanich „podróbek”.

Brak sieci – iPhone X

Opisywana tutaj usterka jest dość poważna. Wymaga często pracy z użyciem mikroskopu i profesjonalnych narzędzi. Zapewniamy, że stosujemy sprawdzone sprzęty, dzięki którym nasza praca jest bardziej skuteczna, szybsza i bezpieczna dla Twojego telefonu!

Dobrze wiedzieć, że w niektórych przypadkach brak sieci w iPhone X może być zwyczajnym błędem oprogramowania, wymagającym ponownego uruchomienia telefonu. Jeśli problem nadal występuje, warto zgłosić się do specjalistów. Zazwyczaj w miejscu kresek informujących o mocy zasięgu pojawiają się komunikaty, takie jak symbol czarnego trójkąta, „szukam” oraz „brak sieci”. Opinie specjalistów przypominają, że skutecznym potwierdzeniem uszkodzenia modułu GSM jest brak reakcji po wybraniu numeru *#06# – po jego wybraniu telefon powinien pokazać numer IMEI.

Co ciekawe, usterka modułu Baseband może być związana z nieprofesjonalną naprawą układu dźwiękowego w telefonie. Z tego powodu pamiętaj, by zawsze korzystać z pomocy profesjonalistów. Niestety, wątpliwej jakości serwisy często kuszą wyjątkowo niskimi cenami napraw. Jednocześnie zapewniamy, że u nas zawsze możesz liczyć na wysoką jakość usług i konkurencyjne stawki!

Ukłon w stronę Twojej wygody

Jeśli Twój telefon pokazuje „Brak sieci” i chcesz skorzystać z usług serwisu, to nie musisz wcale wychodzić z domu! Po uszkodzone urządzenie możemy wysłać kuriera, dzięki czemu nie stracisz cennego czasu na podróż do naszej siedziby. W razie pytań prosimy o kontakt.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naprawa układu GSM – Baseband/Brak sieci iPhone X”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *