Naprawa układu GSM – Baseband/Brak sieci iPhone XS MAX

Cena:

599,00 

Gwarancja: 3 miesiące

Twój iPhone ma problem z zasięgiem? A może wcale nie wykrywa karty? To może oznaczać, że konieczna jest naprawa układu GSM/Baseband. Zapraszamy do naszego serwisu!

Co zyskujesz korzystając z usługi wykonanej przez naszą firmę?

  • Pewność, że części użyte do naprawy są najwyższej jakości lub są oryginalne w zależności od wybranej opcji
  • Gwarancja, nawet 12 miesięcy!
  • Najwyższą jakość wykonanej usługi, posiadamy wieloletnie doświadczenie
  • Krótki czas wykonania usługi
  • Dokładne testy urządzenia po naprawie
Kategoria:

Nasz serwis zapewnia naprawę układu GSM w telefonach iPhone XS MAX. Stawiamy na profesjonalizm i skuteczność, a także wysokie tempo pracy. Jeżeli chcesz mieć pewność, że smartfon zostanie przywrócony do stanu używalności, to jesteś w dobrym miejscu!

Dlaczego my?

Naprawa Baseband/GSM w iPhone XS MAX to usługa, którą mieliśmy okazję często realizować. Dzięki temu doskonale wiemy, jak pracować szybko i skutecznie. To nie wszystko, ponieważ u nas klient może mieć pewność, że użyjemy wyłącznie sprawdzonych części, a nie tanich podróbek.

Nawet jeśli po pewnym czasie (nawet kilku miesiącach) problem powróci, a więc iPhone XS MAX będzie informował o braku zasięgu – spokojnie. Serwis udziela gwarancji na wykonywane naprawy!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach funkcjonowanie bez telefonu jest znacznie utrudnione. Chodzi nie tylko o brak możliwości dzwonienia bądź korzystania z Internetu, ale telefon nieraz jest też potrzebny w kontekście wykonywania przelewów bankowych, odbierania przesyłek etc. Z tego powodu zapewniamy, że naprawa w naszym serwisie zawsze trwa tak krótko, jak to tylko możliwe.

Brak sieci w iPhone XS MAX`

Warto mieć świadomość, że brak zasięgu w iPhone XS MAX nie musi oznaczać problemów z układem GSM, zwanym też Baseband. Aby mieć pewność, że wspomniany układ nie uległ uszkodzeniu, a my mamy do czynienia z błędem oprogramowania, należy w takiej sytuacji uruchomić ponownie urządzenie. Jeśli nadal występują problemy, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Problemy z zasięgiem  objawiają się komunikatami, takimi jak „brak sieci”, „szukam” w miejscu, w którym zazwyczaj były widoczne charakterystyczne kreski informujące o mocy zasięgu. W owym miejscu może też pojawić się czarny trójkąt.

Dla dokładniejszej diagnozy można wybrać numer *#06#. Jeśli nie pokaże się po tym numer IMEI, to brak sieci w iPhone XS MAX jest spowodowany właśnie problemami z układem GSM i wymagana jest konsultacja z fachowcem. Opinie specjalistów przypominają, że tego rodzaju problemy mogą być wynikiem nieprofesjonalnej, przeprowadzanej ostatnimi czasy naprawy układu dźwiękowego w telefonie.

Brak zasięgu szybko przestanie być problemem! Postaw na skuteczność i konkurencyjne ceny

Warto wspomnieć, że możesz zatroszczyć się o naprawę układu GSM w iPhone XS MAX bez konieczności wychodzenia z domu. Mianowicie, wyślemy do Ciebie kuriera, który odbierze uszkodzony telefon. Po wykonaniu usługi dokonujemy licznych testów, by mieć pewność, że wszystko zrobiliśmy poprawnie i odsyłamy urządzenie do Ciebie. Jeśli masz jakieś pytania lub coś jest dla Ciebie niejasne – skontaktuj się z nami!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naprawa układu GSM – Baseband/Brak sieci iPhone XS MAX”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *