Wymiana klawiatury MacBook

Cena:do uzgodnienia telefonicznie

Gwarancja: 3 miesiące

Twoja klawiatura uległa dekompletacji? A może przestała działać po zalaniu bądź uszkodzeniu mechanicznym. Wymień ją na nową w Serwis24!

Kategoria:

Jedną z najczęstszych przyczyn uszkodzeń klawiatury w laptopach MacBook jest jej  kontakt z wilgocią bądź wniknięcie zanieczyszczeń w mechanizm motylkowy. Warto wiedzieć, że wymiana całego komponentu jest niezbędna w przypadku, gdy zauważalne jest zacinanie się przycisków lub ich odpadanie, jeśli mowa o typie motylkowym. Ponadto wymiana klawiatury MacBooka powinna nastąpić także wtedy, gdy zostanie zauważony niedziałający klawisz, cała sekcja lub kiedy po naciśnięciu klawisza generowany jest niewłaściwy znak.

MacBook wymiana klawiatury – cena

Klawiatura jest jednym z najczęściej naprawianych i wymienionych elementów w naszym serwisie. Jeżeli cenisz sobie precyzję wykonania, wygodę oraz komfort pracy, zdecyduj się na profesjonalną diagnozę Twojego urządzenia. Wymiana klawiatury w autoryzowanym serwisie wiąże się ze sporymi kosztami. Jeżeli zależy Ci na perfekcyjnym działaniu urządzenia oraz konkurencyjnej cenie, skorzystaj już dziś z naszych usług. Zapewniamy, że nasi serwisanci dysponują niezbędną wiedzą, doświadczeniem, a także specjalistycznymi narzędziami, które pozwalają na szybkie naprawienie bądź wyczyszczenie klawiatury Twojego MacBooka. Z naszą pomocą urządzenie wróci do Ciebie sprawne i gotowe do pracy.

MacBook wymiana klawiatury – opinie

Warto wiedzieć, że wymiana samego mechanizmu znajdującego się w klawiaturach motylkowych w Macbooku stanowi niezwykle trudne zadanie, a co więcej, nie zawsze udaje się je wykonać. Z tego też powodu nasz serwis oferuje możliwość wymiany całej klawiatury. Korzystamy z najwyższej jakości części, dlatego też każdy z naszych klientów może być pewien, że zamontowany komponent w żaden sposób nie będzie odróżniać się pod względem wyglądu, ani użytkowania od tej, która znajduje się w nowo zakupionym laptopie firmy Apple.

Jeżeli sporo pracujesz i masz wrażenie, że klawiatura Twojego MacBooka kompletnie z Tobą nie współpracuje, a klawisze zacinają się bądź nie reagują – nie czekaj dłużej i przyjdź do nas! Serwisanci zaopiekują się Twoim MacBookiem i sprawią, że klawiatura laptopa będzie działać bez zarzutu.

Nasz serwis oferuje wymianę klawiatury MacBook zarówno w starszych, jak i w nowszych modelach laptopa. Gwarantujemy, że współpraca z nami opiera się na perfekcyjnym podejściu do klienta oraz korzystaniu z najwyższej jakości części. Jako profesjonalny serwis oferujemy szeroki wachlarz usług i wysoką jakość wykonywanych działań, co jest dla nas najważniejsze.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wymiana klawiatury MacBook”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *