Wymiana matrycy MacBook

Cena:do uzgodnienia telefonicznie

Gwarancja: 3 miesiące

Ekran twojego MacBook’a wygląda jakby przejechał po nim tir? A może niewiadomo skąd pojawiły się na nim kolorowe paski? To znak, że matryca uległa uszkodzeniu. Serwis24 pomoże ci zamienić ją na nową!

Kategoria:

Uszkodzona matryca to jedna z najczęściej występujących usterek, z którymi zmagają się użytkownicy laptopa od Apple. Często wystarczy nawet niewielki, ale za to niesprzyjający czynnik zewnętrzny, by podjęcie działania wymiany matrycy w MacBooku było konieczne. Jednym z kluczowych powodów stanowi rozlanie dowolnej cieczy na urządzenie. Innymi, jednak równie istotnymi czynnikami awarii wyświetlacza mogą być uszkodzenie mechaniczne komponentu, a także starcie powłoki antyrefleksyjnej.

MacBook – wymiana matrycy w Twoim urządzeniu

Jeśli ekran Twojego MacBooka zamiast pełnego obrazu wyświetla kolorowe paski bądź zauważyłeś smugi na obrazie, może to sugerować problem z matrycą i potrzebę jej wymiany. Czasem objawy tej usterki są jeszcze bardziej zauważalne np. w postaci migotania ekranu bądź całkowitego zaniku obrazu. Tego typu sytuacje często są spowodowane zalaniem lub upuszczeniem urządzenia – nawet z niewielkiej wysokości.

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia matrycy nie należy próbować naprawiać jej samodzielnie, gdyż może to spowodować pogłębienie usterki. Warto zaufać w tej kwestii specjalistom.

Łączymy wiedzę ze zdobytym doświadczeniem i umiejętnościami praktycznymi. Zajmujemy się wymianą matryc w MacBookach oraz innymi drobnymi naprawami związanymi z tym komponentem. W zależności od wyników diagnostyki możemy zaoferować montaż nowego skrzydła bądź wymianę matrycy z zachowaniem górnej pokrywy. Czasem do powrotu sprzętu do pełnej sprawności wystarczy usunięcie powłoki antyrefleksyjnej.

Wymiana matrycy MacBook – cena

Cena usługi wymiany matrycy zależy od kilku czynników. W zależności od tego, jak złożona jest usterka i co należy wykonać, kwota za usługę może się różnić. W trosce o Twoje zadowolenie, a także ceniąc sobie indywidualne podejście do klienta, wycena następuje w zależności od potrzeb klienta. Zadzwoń do nas, a uzgodnimy wszelkie szczegóły.

Oprócz tego oferujemy gwarancję trwającą przez 3 miesiące, aby dać Ci pewność, że podjęty przez Ciebie wybór był słuszny, a naprawa przeprowadzona skutecznie.

Doświadczony zespół fachowców

W Serwis 24 zajmujemy się między innymi kompleksową naprawą urządzeń elektronicznych. Jesteśmy grupą fachowców, a nasze serwisy placówki zlokalizowane są w wielu miastach w Polsce. Główna siedziba znajduje się w Skarżysku-Kamiennej, jednak oferujemy cały szereg usług, z których możesz skorzystać, będąc w dowolnym miejscu. Wystarczy, że zgłosisz naprawę, a usługę kurierską otrzymasz gratis. Opinie docierające do nas od zadowolonych klientów są bardzo pozytywne. Właściciele urządzeń Apple chętnie korzystają po raz kolejny z naszych usług, gdy pojawia się problem z ich sprzętem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wymiana matrycy MacBook”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *