Usunięcie blokady FRP „konto google” w telefonie

Cena:150 PLN

Zapomniałeś hasła? Bez zalogowania do konta google przypisanego do telefonu, nie da się z niego korzystać. Serwis24 pomoże ci się pozbyć tego problemu!

Wiele osób w obecnych czasach decyduje się na zakup telefonów używanych. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo środków, a jednocześnie nabyć pełnowartościowy sprzęt, na który w oficjalnej sprzedaży mogłoby nas nie stać. Problemem może być jednak sytuacja, w której poprzedni użytkownik danego telefonu zapomniał wylogować się z konta Google.

Dlaczego usunięcie blokady FRP jest tak ważne?

Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, jak opłacalny może być zakup telefonów używanych. Taka forma zakupu może Ci umożliwić nabycie bardzo nowoczesnego modelu smartfona, często nawet flagowego, w bardzo atrakcyjnej cenie. Przy tego typu transakcji należy mieć na uwadze fakt, że poprzedni użytkownik mógł zapomnieć wylogować się z konta Google. W takiej sytuacji, biorąc pod uwagę to, jak istotną rolę odgrywa konto Google w telefonach z androidem, może to skutkować nałożeniem na Twój nowy telefon blokady. W takiej przypadku nie będziesz mógł korzystać ze smartfona, dopóki nie zdecydujesz się na usunięcie blokady FRP z telefonu. Oczywiście z takimi sytuacjami możesz mieć również do czynienia, gdy korzystasz ze swojego telefonu, ale zapomniałeś hasła do konta Google, które od czasu do czasu trzeba podać ponownie. Dzieje się tak na przykład przy autoryzacji zakupów w sklepie Google Play. Również w takiej sytuacji, gdy wpiszesz hasło do konta błędnie, konieczne będzie usunięcie blokady konta Google. Na szczęście w naszym serwisie rozwiązujemy ten problem bardzo szybko, dlatego jeśli dotyczy Cię ten problem, zgłoś się do nas.

W jaki sposób usuwa się blokadę konta Google?

Tak jak wspomniano wcześniej, gdy na Twój telefon zostanie nałożona blokada konta, nie będziesz mógł za jego pomocą wykonywać żadnych czynności, oprócz połączeń z numerami alarmowymi. W takiej sytuacji konieczne jest oddanie telefonu do serwisu, gdyż zdjęcie blokady FRP wymaga dużej wiedzy oraz korzystania z nowoczesnego oprogramowania komputerowego, które jest trudne w obsłudze. Co prawda w Internecie możesz znaleźć poradniki, jak zdjąć blokadę samodzielnie, ale musisz pamiętać, że grozi to całkowitym i trwałym uszkodzeniem smartfona. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest profesjonalne usunięcie blokady FRP w Serwis 24. W tym celu podłączymy zablokowany telefon do komputera, a następnie, aby zdjąć blokadę, wyczyścimy partycję FRP w telefonie. W zależności od modelu smartfona, producenta procesora oraz rodzaju wgranego oprogramowania, proces ten może wyglądać zupełnie inaczej. Dlatego też najlepiej, abyś oddał w takim przypadku telefon do profesjonalnego serwisu, który cieszy się dobrymi opiniami w sieci. Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta. Oferujemy naprawę w bardzo atrakcyjnych cenach! Wszystkie problemy rozwiązujemy szybko i skutecznie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Usunięcie blokady FRP „konto google” w telefonie”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *