Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9:00-17:00

Sob: 9:00-14:00

Szkolenie z naprawy i diagnostyki płyt głównych iPhone

(3 opinie klienta)

Cena:8499 PLN NETTO

„Szkolenie z naprawy i diagnostyki płyt głównych iPhone” – wymiana układów BGA, regeneracja uszkodzonych ścieżek (LONG SCREW DAMAGE), wymiana gniazd FPC, diagnoza poszczególnych uszkodzeń. Naprawa takich usterek jak Touch IC, wymiana układu Tristar/Tigris (U2), naprawa uszkodzenia podświetlania (backlight IC), naprawa układów Audio IC iPhone 7, reballing BASEBAND i regeneracja połączeń (iPhone brak sieci, problem z aktywacją), wymiana i programowanie pamięci NAND, zwarcia PP_VCC_MAIN i inne PRAKTYCZNE naprawy które powinien umieć każdy profesjonalny serwis Apple. Dzielimy się swoim wieloletnim doświadczeniem przy naprawach płyt głównych i przekazujemy pełną wiedzę praktyczną z napraw które realizujemy dzień w dzień. Szkolenie dotyczy napraw płyt głównych iPhone w modelach 6, 6S, 6 Plus, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus i X.

4 x 8h (32h)

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ CENTRUM SZKOLENIOWE SERWIS24

Jesteśmy placówką szkoleniową i posiadamy wpis w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych. Nasz numer ewidencyjny: 2.26/00059/2019, w związku z tym jest możliwość finansowania kursów ze środków KFS z Powiatowego Urzędu Pracy. Terminy szkoleń ustalamy indywidualnie, zapraszamy do kontaktu w celu poznania bieżących terminów na poszczególne kursy.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt pod numer telefonu +48 570 130 269 lub e-mail: l.warszawa@serwis24.org

Kategoria:

Jeśli jesteś fanem nowoczesnych technologii, to z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że nawet najbardziej popularny smartfon może ulec awarii lub jego elementy z biegiem czasu będą wyeksploatowane. Jeśli to właśnie Ty prowadzisz salon naprawy i chcesz, aby Twoi klienci zaufali Twoim umiejętnościom, to idealnym rozwiązaniem na rozwinięcie kompetencji może być uczestnictwo w kursie Apple.

Kurs naprawy iPhone’a nie tylko w formie grupowej

Prowadząc serwis urządzeń Apple, z pewnością spotkałeś się z niejedną trudną sytuacją, związaną z naprawą konkretnego modelu. Za pomocą szkolenia dotyczącego naprawy i diagnostyki poszczególnych podzespołów, zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy otrzymają konkretną dawkę wiedzy związaną z najczęściej kupowanymi telefonami z logiem jabłuszka. To Ty decydujesz, czy podejmujesz się szkolenia indywidualnie, czy może wolisz zapoznać się z konkretnymi zaleceniami wraz z Twoim wspólnikiem. Najważniejsze jest to, że podczas zajęć otrzymujesz sprecyzowaną wiedzę praktyczną, którą z pewnością wykorzystasz we własnym biznesie.

Szkolenie opierające się na diagnostyce iPhone’a wraz z naprawą płyt głównych

Na czym dokładnie opiera się cały kurs? Przede wszystkim poznasz specyfikę oraz rodzaje uszkodzeń i metody napraw smartfonów Apple, a dokładnie modeli 6, 6S, 6 Plus, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus i X. Po odbyciu szkolenia bez problemów naprawisz ich płyty główne i zapewnisz klientowi usługi na najwyższym poziomie. Otrzymujesz ogromną porcję wiedzy, dlatego sam zdecydujesz, czy napotkane techniki spożytkujesz we własnym warsztacie, czy też zmodyfikujesz je pod własne umiejętności. Wszystko zależy od Ciebie. W trakcie zajęć zostaną omówione takie elementy jak wymiana układów BGA, Tristar, regeneracja uszkodzonych ścieżek i połączeń oraz inne praktyczne naprawy, które powinny zostać rozwiązane w profesjonalnym serwisie Apple.

Korzyści wynikające ze szkolenia

W zależności od umiejętności Twoich oraz pracowników szkolenie zostaje dokładnie spersonalizowane. Całe przedsięwzięcie zamyka się w wymiarze 32h- 4x8h. Należy wspomnieć, że zakwaterowanie wraz z wyżywieniem jest wliczone w łączny koszt kursu. Jeśli na ten moment nie możesz sprecyzować, kiedy będziesz w stanie zagospodarować trochę czasu na szkolenie, to nie jest to żaden problem. Zadzwoń do kursanta osobiście i przekonaj się, że terminy kursu są umawiane zgodnie z Twoim grafikiem. Ważną informacją jest fakt, że wspomniana jednostka szkoleniowa identyfikuje się numerem ewidencyjnym, przez co istnieje możliwość finansowania kursów ze środków KFS z Powiatowego Urzędu Pracy. Dlatego też cena całego szkolenia staje się ciekawą alternatywą dla Twojego biznesu oraz okazją do rozwinięcia umiejętności, zarówno Twoich, jak i Twojego personelu.

Naprawa płyt głównych, iPhone – kurs

Szukasz najlepszej firmy oferującej kurs naprawy iPhone’ów? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta. Przeprowadzamy szkolenia diagnostyczne, podczas których przekazujemy informacje, jak naprawić płytę główną w iPhonie. Nasze kursy są bardzo popularne i cieszą się świetnymi opiniami. Wynika to z faktu, że mamy duże doświadczenie i wiedzę, przez co wiemy, jak podchodzić do kursantów, aby jak najszybciej przyswajali nowe informacje i umiejętności. Jeśli jesteś zainteresowany naszym kursem naprawy płyt głównych, zapraszamy do kontaktu.

3 opinie dla Szkolenie z naprawy i diagnostyki płyt głównych iPhone
  1. Grzegorz

    Jestem pod wrażeniem, bo bardzo dużo wyniosłem z tego szkolenia. Naprawa płyt głównych nie należy do łatwych zadań ale panowie z serwisu robia to tak sprawnie, jakby to było najprostsze na świecie. Nie cisną gdy ktoś czegoś nie wie, cieprliwie tłumaczą i pomagają prawidłowo wszystko zdiagnozować.

  2. Kacper

    Nie spodziewałem się, że to szkolenie będzie takie interesujące. Poszliśmy razem z kolegą, żeby było raźniej i nauczyliśmy się tyle, ile nie dowiedzielismy się przez wszystkie poprzednie lata samodzielnej nauki naprawy iPhonów. Cena jest trochę wysoka, ale warto, jesli ktoś ma zamiar zająć się tym zawodowo.

  3. Miłosz

    Bardzo merytoryczne szkolenie. Panowie z Serwisu24 robią kawał dobrej roboty, przekazują wiedzę teoretyczną oraz praktyczną w sposób przystępny dla słuchacza. Wszystko dokładnie pokazują, odpowiadają na każde pytanie i chętnie dzielą się wszystkim, co sami wiedzą. Polecam serdecznie

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *