Szkolenie z serwisu laptopów i telefonów

serwis24 szkolenia

Doskonal swoje umiejętności pod okiem naszych specjalistów

Profesjonalne szkolenie z zakresu serwisu laptopów i telefonów. Dowiesz się na nim podstawowej jak i zaawansowanej wiedzy nt. usuwania usterek.
Telefony komórkowe

Smartphone to urządzenia codziennego użytku. Niestety nie ma rzeczy która się nie psuje. Dzięki naszemu kursowi dowiesz się jak między innymi wymienić baterię, potłuczony ekran i różne taśmy we wszystkich modelach iPhone i części Android (Samsung, Xiaomi)

Laptopy

Podstawowa diagnostyka i wymiana uszkodzonych elementów, dowiesz się jak zmienić uszkodzoną matrycę, obudowę czy dysk twardy.

Lutowanie

Pokażemy Ci, jak lutować za pomocą stacji HOT AIR, lutownicy kolbowej i mikroskopu. Na kursie lutujemy gniazda MicroUSB i USB, gniazda DC w laptopach, HDMI i małe elementy SMD. Programujemy BIOS za pomocą zewnętrznego programatora.

Czego nauczysz się u nas na kursie

Przedstawiamy skrócony harmonogram i opis szkolenia

Start szkolenia

Zapoznanie z narzędziami i stanowiskiem pracy. Omówienie podstawowych zagadnień.

Część szkolenia związana z telefonami

Praktyczna nauka rozbierania różnych modeli iPhone, od 6 do 11 PRO. Trener wyjaśnia jak bezpiecznie otworzyć każdy model i wymienić uszkodzone części. Po iPhone przychodzi czas na telefony spod znaku Androida, czyli kolejne godziny poświęcone na demontaż i montaż elementów w telefonach Samsung, Xiaomi, Huawei.

Część szkolenia związana z lutowaniem

Bardziej zaawansowana część szkolenia. Pokazujemy, jak za pomocą mikroskopu i lutownicy kolbowej i HOTAIR wymieniać uszkodzone m.in porty MicroUSB, USB w laptopach, HDMi, gniazda DC i JACK. Lutowane są także elementy SMD.

Część szkolenia związana z naprawą komputerów

Skupiamy się na podstawowej diagnozie uszkodzonych elementów jak matryce, taśmy, dyski twarde. Pokazujemy jak bezpiecznie wymienić te elementy w różnych laptopach. Programujemy BIOS i KBC za pomocą programatora.

Podsumowanie

Zakończenie szkolenia, podsumowanie zdobytej wiedzy na wewnętrznym egzaminie końcowym.

Zbliżające się szkolenia

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na szkolenia poniżej. Wybierz odpowiednią datę dla siebie

Sprawdź pełny kalendarz szkoleń i zapisz się na jedno z nich

Sprawdź szkolenia

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Na wszystkie wiadomości staramy się odpowiedzieć jak najszybciej! To Ty jesteś dla nas najważniejszy