Szkolenie z regeneracji wyświetlaczy FULL MIX iPhone, EDGE, AMOLED

szkolenie regeneracja lcd MIX iphone AMOLED EDGE

Szkolenie stworzone specjalnie dla Ciebie

Nasze najbardziej zaawansowane i pełne szkolenie - 5 DNI regeneracji wyświetlaczy iPhone, EDGE i AMOLED - 3 w 1 - idealne rozwiązanie dla kogoś kto chce spróbować sił w regeneracji wszystkich typów LCD
Pełen proces regeneracji ekranów iPhone, AMOLED, EDGE

Od ścinania szkła po wklejanie nowej szyby, laminowanie, ścinanie polaryzatorów, jodełkowanie - szkolenie MIX to szkolenie na którym nauczysz się wszystkich aspektów regeneracji wyświetlaczy każdego typu!

Ciągle zastanawiasz się w którą stronę iść?

Regeneracja ekranów to piękna, ale trudna sztuka. Dzięki szkoleniu FULL MIX będziesz mógł nauczyć się naprawy każdego typu ekranu i zdecydować na czym skupić się najbardziej.

Naucz się regenerować KAŻDY model ekranu dostępny na rynku!

Dzięki szkoleniu będziesz w stanie zregenerować KAŻDY model ekranu płaskiego AMOLED, ekranu w iPhone oraz ekranów EDGE. Nie zastanawiaj się i skorzystaj już dziś!

Czego nauczysz się u nas na kursie

Przedstawiamy skrócony opis i harmonogram szkolenia

Start szkolenia

Zapoznanie z narzędziami i stanowiskiem pracy. Omówienie zasad BHP i ochrony ESD.

Prezentacja - teoretyczne szkolenie

MEGA duża dawka wiedzy teoretycznej w szkoleniu FULL MIX - upchnęliśmy dla Was KOSMICZNĄ dawkę wiedzy w 5 dniowym szkoleniu Trenerzy przekazują w 100% wiedzę którą zdobyli w ciągu wielu lat swojej pracy - osoby uczestniczące w szkoleniu mają okazję dowiedzieć się rzeczy których nie znajdą nigdzie indziej.

Praktyka!

Teoria teorią, ale to przecież praktyka czyni mistrza! Trener krok po kroku prowadzi kursantów przez cały ``schemat`` naprawy ekranów wszystkich typów. Kursanci dowiadują się tajników regeneracji ekranów iPhone, korzystania z programatorów TrueTone, jodełkowania ekranów EDGE oraz ścinania dotyków w ekranach płaskich AMOLED. Dużo? Będzie jeszcze więcej!

Praktyka, praktyka praktyka - praktyki ciąg dalszy!

Realizacja regeneracji kolejnych modeli ekranów płaskich AMOLED, OLED, TFT, iPhone i EDGE. Laminowanie, wymiana polaryzatora, demontaż podświetlania ekranu, wymiana układów IC kontrolera dotyku, metoda kriogeniczna, ścinanie ekranów EDGE - tego wszystkiego dowiesz się na szkoleniu. Będziesz w stanie zregenerować ekrany w KAŻDYM MOŻLIWYM MODELU dostępnym na rynku. Nigdzie więcej nie przyswoisz tyle wiedzy niż na naszym szkoleniu.

Zakończenie szkolenia

Podsumowanie zdobytej wiedzy, egzamin wewnętrzny na zakończenie szkolenia.

Zbliżające się szkolenia

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na szkolenia poniżej. Wybierz odpowiednią datę dla siebie

Sprawdź pełny kalendarz szkoleń i zapisz się na jedno z nich

Sprawdź szkolenia

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Na wszystkie wiadomości staramy się odpowiedzieć jak najszybciej! To Ty jesteś dla nas najważniejszy