Cennik telefony / tablety

W XXI wieku opcja przenoszenia danych i dostępu do internetu jest bezcenna. Przydaje się w wielu pracach, zwłaszcza tych wykonywanych zdalnie bądź w ruchu. Dlatego tym ważniejsze jest, aby mieć pod ręką możliwość szybkiej i skutecznej naprawy naszego urządzenia, gdy z jakiegoś powodu ono szwankuje. Seriws24 oferuje w tym zakresie kompleksowe działania – poniżej znajdziesz cennik naprawy telefonów i tabletów, który pomoże Ci wybrać odpowiednią usługę.

Czytaj więcej…

Serwis telefonów (cennik)

Jeśli masz problem z oprogramowaniem, które jest wadliwe lub działa mniej płynnie niż na początku, jesteś we właściwym miejscu. Jego naprawa nie kosztuje wiele, a Ty otrzymujesz trzymiesięczną gwarancję jakości. Co jeszcze może pójść nie tak wewnątrz telefonu? Cóż, możesz zapomnieć hasła do swojego konta Google na przypisanym do niego telefonie. Pomożemy Ci zdjąć problematyczną blokadę FRP. Istnieje ponadto wiele zagrożeń, czyhających na Twój sprzęt od zewnątrz. Klasyką gatunku jest jego zalanie – tutaj również Serwis24 okazuje się pomocny. Oferujemy naprawę telefonu po zalaniu, jak również odzyskiwanie danych z takiego urządzenia. Ile kosztuje naprawa telefonu? Ceny wszystkich tych usług znajdziesz w tabeli poniżej.

To jeszcze nie wszystko –  chyba każdemu z nas zdarzyło się wierzgać kablem USB, bo telefon nie chciał się ładować. Na szczęście mamy na to sposób, jakim jest wymiana złącza. Jej koszt nie jest wysoki, a może oszczędzić Ci sporo czasu i nerwów przy zasilaniu urządzenia. A jeśli problem tkwi w zbitej szybce (co może się zdarzyć każdemu), to potrafimy wymienić ją szybko i skutecznie (do ceny usługi należy doliczyć koszt części). Wymiana złącza i szybki w telefonie objęte są gwarancją 3 miesięcy.

Ile kosztuje naprawa tabletu?

Usługi oferowane w przypadku tabletów są zbliżone do tych obejmujących telefony komórkowe. Cena naprawy oprogramowania w urządzeniu (objęta gwarancją 3 miesięcy) oraz usunięcia blokady FRP „konto Google” wynosi dokładnie tyle samo w obu przypadkach. W tej kategorii sprzętowej dostępne są także usługi wymiany złącza ładowania i ekranu – do ceny usługi należy doliczyć cenę wyświetlacza, w przypadku nowej szybki. Oba te działania objęte są trzymiesięczną gwarancją. 

Pamiętaj, że uszkodzenie lub dysfunkcja telefonu i tabletu nie równa się ich utracie. Jeśli napotykasz problem natury technicznej bądź cyfrowej, nie zrażaj się, tylko zapoznaj z ofertą sklepu Serwis24. Jeśli jesteś zainteresowany przywróceniem swoich urządzeń do stanu używalności, skontaktuj się z nami.

Serwis tabletów
NazwaGwarancjaUsługaCzęści
Naprawa oprogramowania w tablecie 3 miesiące 99 PLN
Usunięcie blokady FRP „konto google” w tablecie 179-249 PLN
Wymiana złącza ładowania w tablecie 3 miesiące od 119 PLN+ koszt części
Zbity ekran w tablecie 3 miesiące 179 PLN+ cena wyświetlacza
Serwis telefonów
NazwaGwarancjaUsługaCzęści
Naprawa oprogramowania w telefonie 3 miesiące 99 PLN
Naprawa telefonu po zalaniu BRAK GWARANCJI od 199 PLN+ koszt części
Odzyskiwanie danych z zalanego telefonu od 99 - 2499 PLN
Usunięcie blokady FRP „konto google” w telefonie od 179 - 249 PLN
Wymiana złącza ładowania w telefonie 3 miesiące od 149 PLN
Zbity ekran w telefonie 3 miesiące 179 PLN+ cena wyświetlacza