Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9:00-17:00

Sob: 9:00-14:00

Naprawa Sterowników ABS

Paczkę z dobrze zabezpieczonym sterownikiem wystarczy wysłać na nasz adres : SERWIS24 ŁUKASZ WARSZAWA UL. NORWIDA 9 26-110 SKARŻYSKO KAMIENNA (Wypełniając wcześniej formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie bądź pod wskazanym linkiem http://service.apple.gsm.pl/ ) lub skontaktować się wcześniej z Nami – wyślemy kuriera ! Oczywiście, jest możliwość przyjechania osobiście ze sterownikiem – po uprzednim kontakcie naprawę wykonamy w ciągu 2 godzin.

Sterownik naprawiamy w ciągu kilku dni (w zależności od ilości zleceń oraz stanu sterownika) i odsyłamy z powrotem na podany przez Państwa adres. Możliwa płatność przy odbiorze za pobraniem lub przez wpłatę na konto po naprawie przez Nas sprzętu.

Na naprawę udzielamy 12 miesięcznej gwarancji !!
W razie naprawy gwarancyjnej – my pokrywamy koszta wysyłki.

Warto Nam zaufać – posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawach wszelkiej maści elektroniki. Posiadamy ogromne zaplecze serwisowe, pracujemy na sprzęcie najlepszych producentów i potrafimy go wykorzystać. Napraw pomp wykonujemy pod mikroskopem i używając stacji lutowniczej PACE ST-30 oraz Quick 303D.
Zaufaj Nam tak jak zaufało setki zadowolonych klientów !!