Wymiana tylnej klapki iPhone 11 PRO (tylne szkło obudowy)

Cena:

449,00 

Gwarancja: 3 miesiące

Wypadki chodzą po ludziach. Przecież każdemu może się zdarzyć upuścić telefon jeden czy dwa razy.. dziennie. Jeśli twój iPhone wygląda jak skomplikowane puzzle, skontaktuj się z nami. Po wizycie w Serwis24 twój telefon będzie wyglądał jak nowy!

Co zyskujesz korzystając z usługi wykonanej przez naszą firmę?

  • Pewność, że części użyte do naprawy są najwyższej jakości lub są oryginalne w zależności od wybranej opcji
  • Gwarancja, nawet 12 miesięcy!
  • Najwyższą jakość wykonanej usługi, posiadamy wieloletnie doświadczenie
  • Krótki czas wykonania usługi
  • Dokładne testy urządzenia po naprawie
Kategoria:

Zdarzają się sytuacje, w których o wypadek i tym samym zbicie telefonu nietrudno. Warto zdawać sobie wtedy sprawę z tego, że naprawa uszkodzonej części w iPhone wcale nie musi być taka kosztowna, a przede wszystkim, jest w pełni możliwa. Warto korzystać z dobrych jakościowo usług, aby mieć pewność, że wymiana i naprawa zostaną przeprowadzone na najwyższym poziomie. Tak jest, chociażby w przypadku wymiany tylnej klapki iPhone 11 PRO. Tylne szkło obudowy wbrew pozorom jest dość delikatne i dlatego podatne jest na poważne zarysowania lub pęknięcia na przykład właśnie w przypadku upadku, lub uderzenia.

Kiedy powinna zostać wymieniona tylna klapka iPhone 11 PRO?

Niestety wystarczy chwila nieuwagi lub źle dobrane etui, aby tylna klapka telefonu posypała się w drobny mak. Czasami zdarza się, że uszkodzenie jest niewielkie i ogranicza się jedynie do zarysowania czy małego uszczerbku, ale często nawet tak małe skazy sprawiają, że właściciel nie jest już zadowolony ze swojego telefonu. IPhone 11 PRO wymiana tylnej szybki jest więc możliwa zawsze, wtedy gdy widoczne defekty przeszkadzają klientowi. W każdym przypadku jak najbardziej taka usługa jest możliwa. Serwis 24 jest miejscem, któremu zaufało już wielu klientów. Po wizycie w serwisie telefon wróci do ciebie jak nowy, a jego tył będzie idealnie gładki i pozbawiony zarysowań.

IPhone 11 PRO – wymiana szybki w kilka chwil

Atutem usługi jest również to, że zostaje ona wykonana w zaledwie kilka chwil. Dostarczony telefon wraca do klienta, jak najszybciej jest to możliwe, tak aby w pełni mógł cieszyć się swoim zupełnie nowym, odmienionym sprzętem. Wymiana szybki dodatkowo jest wymianą mało skomplikowaną, która nie wiąże się z żadnym zagrożeniem dla telefonu. Niemniej jednak zawsze oddając IPhone do serwisu, dobrze jest zrobić jego kopię zapasową i przechowywać w chmurze, tak aby nic przypadkiem nie zostało usunięte, ani uszkodzone.

Co można zyskać, wymieniając tylną szybkę w Serwis 24?

Wymiana tylnej szybki w Serwis 24 ma wiele zalet. Warto poznać je jeszcze przed skorzystaniem z usługi. Przede wszystkim można mieć całkowitą pewność, że materiały użyte podczas dokonywania wymiany są w 100% oryginalne lub najwyższej jakości. Wszystko zależy od opcji, na którą się zdecydujesz. Oprócz tego na wymienioną tylną szybkę zawsze otrzymasz gwarancję nawet do 12 miesięcy. Wszyscy serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie w tego typu naprawach i wymianach, a więc można być całkowicie pewnym, że wszystko zostanie przeprowadzone dokładnie tak, jak powinno. Do tego dochodzi krótki czas wykonania usługi oraz test sprawności wykonany po naprawie. Cena oferowana przez Serwis 24 jest w pełni adekwatna do tego, jak wysokiej klasy efekt się otrzymuje. W razie jakichkolwiek wątpliwości warto przeczytać opinie zadowolonych klientów, którzy dzięki usłudze otrzymali w pełni sprawnego IPhone 11 PRO, który pozbawiony był szpetnych zarysowań oraz różnego rodzaju uszczerbków na tylnej szybie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wymiana tylnej klapki iPhone 11 PRO (tylne szkło obudowy)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *