Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9:00-17:00

Sob: 9:00-14:00

Naprawa układu GSM – Baseband/Brak sieci iPhone 6

Cena:

299,00 

Gwarancja: 3 miesiące

Twój iPhone ma problem z zasięgiem? A może wcale nie wykrywa karty? To może oznaczać, że konieczna jest naprawa układu GSM/Baseband. Zapraszamy do naszego serwisu!

Co zyskujesz korzystając z usługi wykonanej przez naszą firmę?

  • Pewność, że części użyte do naprawy są najwyższej jakości lub są oryginalne w zależności od wybranej opcji
  • Gwarancja, nawet 12 miesięcy!
  • Najwyższą jakość wykonanej usługi, posiadamy wieloletnie doświadczenie
  • Krótki czas wykonania usługi
  • Dokładne testy urządzenia po naprawie
Kategoria:

Smartfony marki Apple cieszą się niesłabnącą popularnością. Zarówno urządzenia zupełnie nowe, jak i te, które są na rynku już od kilku lat, mają bardzo duże i oddane rzesze użytkowników. Niestety starszym telefonom przydarzają się różne usterki, które powodują rozmaite nieprawidłowe zachowania. Taką wadę często ujawnia iPhone 6. Brak sieci to jeden z najbardziej popularnych problemów. Uniemożliwia on wykonywanie połączeń oraz wysyłanie wiadomości SMS/MMS, a także dostęp do Internetu za pośrednictwem usług operatora komórkowego.

Brak sieci iPhone 6 – gdzie leży problem?

Jeśli Twój ulubiony smartfon zacząć zgłaszać powyższy komunikat, nie musi to jeszcze oznaczać poważnego uszkodzenia układu GSM. Pierwszym krokiem, jaki należy w takiej sytuacji wykonać to wyłączyć urządzenie, wyjąć i ponownie włożyć kartę SIM, po czym uruchomić ponownie. Jeżeli to nie przyniesie rezultatu, to niestety może oznaczać poważniejsze uszkodzenie, jakiemu uległ iPhone 6. Problem z zasięgiem może być spowodowany upadkiem. Układy GSM w tym modelu są wyjątkowo wrażliwe na wstrząsy i uderzenia. Jeżeli więc niedawno urządzenie zaliczyło spotkanie z twardą powierzchnią, należy czym prędzej udać się do serwisu. Jeżeli jednak Twój iPhone 6 szuka sieci nadmiernie długo, może to wciąż oznaczać osłabiony zasięg, który występuje w miejscu użytkowania urządzenia. Należy sprawdzić, czy taki sam komunikat pojawia się również w innych miejscach. Jeśli tak, oznacza to, że sprzętem powinni zająć się profesjonaliści.

iPhone 6 – cena naprawy

Gdy Twój iPhone 6 stracił zasięg GSM i żadna z powyższych porad nie pomaga, konieczne będzie dostarczenie urządzenia do punktu naprawczego. W naszym serwisie zatrudniamy profesjonalną kadrę fachowców, którzy poradzą sobie nawet z wyjątkowo trudnymi uszkodzeniami iPhone 6. Problem z zasięgiem nie jest dla nas niczym nowym, ponieważ każdego miesiąca skutecznie naprawiamy bardzo wiele urządzeń z taką przypadłością. Jeśli zdecydujesz się wysłać do nas swój sprzęt pocztą, możemy zapewnić, że zostanie on naprawiony i odesłany najszybciej, jak będzie to możliwe. Możemy zagwarantować takie warunki dzięki sprawnej logistyce przy odbieraniu i wysyłaniu urządzeń. Jeśli chcesz przekonać się o wysokiej jakości usług naszego serwisu, prosimy sprawdzić opinie dostępne w sieci. Mamy nadzieję, że dzięki nim będziesz przekonany, że powierzasz swój sprzęt prawdziwym fachowcom, którzy posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w naprawie smartfonów iPhone oraz innych urządzeń i produktów Apple.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naprawa układu GSM – Baseband/Brak sieci iPhone 6”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *