Wymiana tylnego aparatu iPhone XS

(3 opinie klienta)

Cena:

399,00 

Gwarancja: 3 miesiące

Aktualnie na rynku to aparaty sprzedają telefon. W 21 wieku, w czasach instagrama dobry aparat to must have u każdego posiadacza telefonu. Jeśli aparat w twoim iPhone nie działa jak powinien, Serwis24 może ci w tym pomóc!

Co zyskujesz korzystając z usługi wykonanej przez naszą firmę?

 • Pewność, że części użyte do naprawy są najwyższej jakości lub są oryginalne w zależności od wybranej opcji
 • Gwarancja, nawet 12 miesięcy!
 • Najwyższą jakość wykonanej usługi, posiadamy wieloletnie doświadczenie
 • Krótki czas wykonania usługi
 • Dokładne testy urządzenia po naprawie
Kategoria:

Czasy, w których telefon służył jedynie do wykonywania połączeń dawno minęły. Dzisiaj smartfony to prawdziwe miniaturowe komputery, które zastępują wiele urządzeń. Jednym z nich jest aparat fotograficzny – nie musisz już posiadać osobnego sprzętu przy sobie, aby robić świetne zdjęcia tego, co Cię otacza. Aparat to w nowoczesnych telefonach to jeden z najistotniejszych elementów. Na jego odpowiednie parametry szczególną uwagę zwracają producenci smartfonów. Apple jest firmą, która wyjątkowo dba o ten aspekt, dlatego wzbogaca swoje modele o wysokiej jakości aparaty. Może się jednak zdarzyć, że w czasie użytkowania telefonu ulegnie on awarii. W takiej sytuacji konieczna jest wymiana tylnego aparatu. iPhone XS to jeden z byłych flagowych modeli marki o świetnej specyfikacji. Warto więc skorzystać z naszej profesjonalnej naprawy, aby nadal cieszyć się z jego działania na co dzień.

Niezbędna pomoc w usterce

Usterka aparatu zdarza się w obecnych modelach smartfonów bardzo często. To wyjątkowo mocno eksploatowane elementy, które mogą ulec nie tylko awariom wewnętrznym. Wymiana szkiełka aparatu może być także następstwem uszkodzeń mechanicznych. Upadek lub innego rodzaju ingerencja może spowodować, że nie będzie działał prawidłowo. Wiemy, że komfort z korzystania ze smartfonu znacząco spada przy niedziałających funkcjach, dlatego usuniemy dla Ciebie usterkę w jak najkrótszym możliwym czasie.

Wymiana aparatu w iPhonie XS może być konieczna także w przypadku wystąpienia wewnętrznej awarii, którą trudno jest samodzielnie zdiagnozować. Jak objawiają się problemy w działaniu aparatu? Sygnałem alarmowym może być brak łapania ostrości lub całkowity problem z jego uruchomieniem. W każdym z przypadków konieczne jest zastosowanie procedury naprawczej. Pamiętaj, że samodzielne próby naprawy mogą skutkować trwałym uszkodzeniem aparatu, a nawet całego telefonu. Zaufaj specjalistom i skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi wymiany aparatu. Ten model jest jednym z wielu, które również podlegają naszemu serwisowi.

Wymiana aparatu iPhone XS

Nieprawidłowe działanie smartfonu lub uszkodzenie jego elementów nie musi oznaczać rezygnacji z dalszego korzystania. Wiele usterek da się z powodzeniem usunąć, korzystając z usług naprawczych, takich jak choćby wymiana aparatu. Warto zlecić rozwiązanie takiego problemu fachowcom. W naszym salonie serwisowaniem zajmuje się wysoce wykwalifikowana kadra, posiadająca ogromne doświadczenie. Po rozpoznaniu usterki zajmujemy dopasowaniem odpowiednich rozwiązań – wszystko po to, aby uzyskać zadowalający efekt.

Martwisz się, że naprawa oznacza konieczność rozstania się ze swoim sprzętem na długo? Bez obaw – wszystkie realizacje wykonujemy w możliwie jak najkrótszym czasie, również w przypadku wymiany szkiełka aparatu do iPhone’a XS. Dzięki sprawnej logistyce wysyłanie oraz odsyłanie urządzeń przebiega niezwykle sprawnie, co sprawia, że czas rozłąki z Twoim sprzętem jest ograniczony do niezbędnego minimum.

3 opinie dla Wymiana tylnego aparatu iPhone XS
 1. Michał

  Znam dobrze pracowników z serwisu 24, bo zdarza mi się tam oddać mój sprzęt. Kiedy aparat w moim iPhonie z dnia na dzień przestał działać, nie zastanawiałem się długo, tylko zaraz wysłałem telefon do serwisu. Kilka dni później już miałem go z powrotem, aparat działa tak dobrze, jak sprzed usterki.

 2. Sebastian

  Polecam Serwis 24. Bardzo sprawnie zdiagnozowano, co jest przyczyną tego, że aparat nie łapał ostrości. Pan wszystko mi wytłumaczył, co wymienił i dlaczego tak się stało. zapłaciłem tyle, ile podano na stronie – ani mniej ani więcej. Aparat śmiga tak samo, jak zaraz po zakupie, jest ostry jak brzytwa.

 3. Karolina

  Po roku korzystania z iPhone’a XS zbiłam szybkę od aparatu. Kiedy oddałam go do lokalnego serwisu, Panowie zażądali kosmicznej sumy. Wtedy zdecydowałam się oddać telefon nieco dalej, do Serwisu24. Pracownik bardzo szybko wymienił zbite szkło na nowe i zapłaciłam o polowę mniej niż w tamtym punkcie

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *