Wymiana matrycy w laptopie / netbook’u

Cena:~349 PLN (w zależności od typu matrycy)

Gwarancja: 3 miesiące

Ekran twojego laptopa wygląda jakby przejechał po nim tir? A może niewiadomo skąd pojawiły się na nim kolorowe paski? To znak, że matryca uległa uszkodzeniu. Serwis24 pomoże ci zamienić ją na nową!

Matryca to ekran ciekłokrystaliczny, na którym zostają wyświetlone obrazy. Wiele osób uważa, że stanowi ona najważniejszy element laptopów, gdyż wpływa na jakość emitowanych obrazów. To właśnie od niej zależy odwzorowanie kolorów, kontrast czy głębia czerni. Niestety, często dochodzi do jej awarii. Zdarza się, że w wyniku uszkodzenia matrycy korzystanie z laptopa staje się niemożliwe lub bardzo utrudnione. Co wtedy zrobić? Najlepiej jak najszybciej skontaktować się z profesjonalnym serwisem komputerowym, takim jak nasz!

Wymiana matrycy w laptopie – kiedy się na nią zdecydować?

Matryce w laptopach często ulegają awariom. Zwykle za usterki odpowiadają użytkownicy urządzeń. Do serwisów najczęściej trafiają sprzęty uszkodzone za sprawą upadku lub zalania. W wyniku tych wypadków zazwyczaj dochodzi do pęknięcia matrycy. W efekcie wyświetlany na laptopie obraz jest nieczytelny lub pojawiają się na nim plamy. Niestety, korzystanie ze sprzętu z takimi defektami jest męczące, a czasami wręcz niemożliwe.

Zdarza się również, że wymiana matrycy jest konieczna, gdy zostanie uszkodzona w wyniku usterki komputera. Najczęściej dochodzi do tego typu awarii przez tzw. bad pixele – martwe punkty ekranu. Zdarza się także, że matrycę trzeba wymienić po zastosowaniu uszkodzonej karty graficznej bądź jej nieprawidłowej konfiguracji.

Wymiana matrycy w notebooku i laptopie – dlaczego warto zlecić to nam?

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się wymianą matrycy w laptopie? Doskonale trafiłeś! Jesteśmy zespołem fachowców działających na rynku od 2009 roku. Mamy duże doświadczenie i sporą wiedzę. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz poświęcamy mu pełną uwagę. Mamy dostęp do wysokiej jakości matryc, pochodzących wyłącznie z zaufanych źródeł. Wybierając nas, masz pewność, że nie umieścimy w Twoim laptopie elementu niskiej jakości, sprowadzonego z niepewnych azjatyckich serwisów. Wszystkie wymiany przeprowadzamy w sposób bezpieczny dla Twojego sprzętu. Ponadto decydując się na nasze usługi, możesz liczyć na fachowe doradztwo. Z przyjemnością podpowiemy, jak użytkować sprzęt, aby uniknąć uszkodzenia matrycy w przyszłości.

Wymiana matrycy w laptopie – koszt

Nie jesteśmy w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje wymiana matrycy w laptopie. Cena zależy od tego, jaki typ matrycy wybierzesz. Możemy zaoferować Ci zarówno profesjonalne, droższe modele, jak i tańsze egzemplarze. Zapewniamy, że znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, dopasowane do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych.

Wymiana matrycy w laptopie – opinie naszych klientów

Nasz serwis od lat zajmuje się wymianą matryc w laptopach i notebooków. Na swoim koncie mamy wiele napraw zakończonych sukcesem. Wysoką jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają pozytywne opinie klientów. Jednak naszą największą dumą jest fakt, iż osoby, które raz skorzystały z naszej pomocy, chętnie do nas wracają, a także polecają swoim bliskim oraz znajomym. Konsumenci cenią nas przede wszystkim za terminowość i rzetelność. Dostajemy również dużo pozytywnych opinii na temat naszego podejścia do klientów. Zawsze chętnie doradzamy, odpowiadamy na pytania i wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców. Jesteśmy pewni, że możemy spełnić również Twoje oczekiwania. Zatem, jeśli szukasz profesjonalnego serwisu zajmującego się wymianą matryc w laptopach i notebookach, już dziś skontaktuj się z nami!

Wymiana matrycy w laptopie na własną rękę? To niebezpieczne dla sprzętu!

W internecie można znaleźć strony z informacjami, jak samodzielnie wymienić matrycę w laptopie. Należy jednak pamiętać, że demontaż i montaż tego elementu wymaga odpowiedniej wiedzy oraz sprzętu. Dokonując wymiany na własną rękę, można poważnie uszkodzić swoje urządzenie. Jeśli nie chcesz ryzykować, oddaj swoją maszynę do naszego serwisu. Zajmiemy się nią profesjonalnie i dokonamy wymiany przy użyciu zaawansowanych narzędzi. Oddając laptopa w nasze ręce, masz pewność, że wróci on do Ciebie w doskonałym stanie. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej usługi wymiany matrycy w notebooku, zapraszamy do kontaktu!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wymiana matrycy w laptopie / netbook’u”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *