Firma IT na miarę Twoich potrzeb!

Stawiamy na profesjonalizm i najwyższą jakość dla Naszych klientów.
Z tego względu oferujemy szeroki zakres usług, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Nasze główne atuty to:

Kompleksowy serwis komputerowy wraz z sklepem z akcesoriami PC i GSM.

Prawdopodobnie najlepszy serwis pogwarancyjny Apple w Polsce!

Profesjonalna placówka szkoleniowa.

Obsługa informatyczna firm placówka szkoleniowa.

... i wiele więcej.

Naprawa komputerów Szczecin

Komputer uważany jest w dzisiejszych czasach za jedno z najważniejszych urządzeń umożliwiających pracę, naukę, a także rozrywkę – i słusznie! Nie da się ukryć, że komputer towarzyszy nam każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jest to sprzęt stacjonarny czy laptop, oba ułatwiają komunikację z innymi ludźmi, sprawne wykonywanie obowiązków oraz pozwalają na odprężenie się przy ulubionym filmie lub grze.

Co jednak zrobić w sytuacji, gdy Twoje urządzenie odmawia posłuszeństwa? Nie martw się! Klientom ze Szczecina oraz jego okolic oferujemy kompleksową naprawę komputerów i szeroko pojęte usługi informatyczne.

Naprawa komputerów – Szczecin i okolice

Jeśli Twój komputer uległ awarii, nie oznacza to od razu jego śmierci. Wcale nie musisz się z nim żegnać! Pozwól działać specjalistom – w pierwszej kolejności określimy przyczynę awarii Twojego sprzętu. Może być ich bardzo wiele, począwszy od zalania, przez atak wirusów, aż po uszkodzenia mechaniczne np. matrycy. Po dokładnej diagnozie zaproponujemy bezpieczne rozwiązanie problemu Twojego komputera. Jako profesjonalna firma od lat zajmujemy się naprawą sprzętu informatycznego na terenie Szczecina. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

Szczecin – naprawa komputerów

Jeśli szukasz szybkiej i specjalistycznej pomocy w naprawie Twojego sprzętu, bez wahania zgłoś się do nas. W przypadku niektórych usterek, a zwłaszcza zalania podzespołów komputera istotną kwestię stanowi sprawne działanie. Do naprawy takiej awarii konieczna jest zarówno fachowa wiedza, jak i dedykowane sprzęty diagnostyczne. Oferujemy naprawę komputerów w Szczecinie w cenie adekwatnej do jakości naszych usług. Po przeprowadzeniu diagnostyki wyceniamy koszty naprawy sprzętu, a w dalszej kolejności przystępujemy do ekspresowej naprawy, abyś mógł znowu cieszyć się działającym urządzeniem. Lata praktyki umożliwiają nam podejmowanie się nawet najtrudniejszych czy bardzo skomplikowanych napraw.

Usuwamy oraz odnawiamy zarówno usterki mechaniczne, jak i te związane z funkcjonowaniem systemu operacyjnego. W tym zakresie oferujemy ponowną instalację systemu, formatowanie, ustawianie partycji, uaktualnienie oraz ustawienie sterowników, konfigurację sprzętu, naprawę łącza internetowego, aktualizację BIOS, archiwizację i przenoszenie danych, czyszczenie czy konserwację sprzętu. Aby zapoznać się z całą ofertą naszych usług, zapraszamy do kontaktu z serwisem! Oferujemy niskie, konkurencyjne, a co najważniejsze – jasne i z góry określone ceny! Podczas Twojej wizyty w serwisie nasz zespół poinformuje o spodziewanych kosztach naprawy, zatem nic Cię nie zaskoczy!

Jako jedni z niewielu dysponujemy najlepszymi narzędziami na rynku, dzięki czemu naprawa Twojego sprzętu przebiega z pełną precyzją i z zachowaniem bezpieczeństwa. Nasz serwis cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami wśród klientów, którzy z zaufaniem powierzają nam swoje sprzęty. Nie zwlekaj więc i przekaż komputer w nasze doświadczone ręce – Twój sprzęt zostanie przywrócony do stanu używalności tak szybko, jak to możliwe!

Sprawdź także nasz serwis wysyłkowy w innych miastach: