Szkolenie z serwisu laptopów i telefonów

(3 opinie klienta)

Cena:2899 PLN NETTO

„Szkolenie z serwisu laptopów i telefonów” – wymiana gniazd MicroUSB, regeneracja ścieżek, diagnoza uszkodzeń, wymiana ekranów LCD i dotykowych, wymiana matryc, taśm, diagnoza uszkodzeń płyt głównych, programowanie BIOS, diagnoza i naprawa komputerów stacjonarnych.

3 x 8h (24h) (zakwaterowanie we własnym zakresie, obiad i nielimitowana kawa w cenie szkolenia)

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ CENTRUM SZKOLENIOWE SERWIS24

Jesteśmy placówką szkoleniową i posiadamy wpis w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych. Nasz numer ewidencyjny: 2.26/00059/2019, w związku z tym jest możliwość finansowania kursów ze środków KFS z Powiatowego Urzędu Pracy. Terminy szkoleń ustalamy indywidualnie, zapraszamy do kontaktu w celu poznania bieżących terminów na poszczególne kursy.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt pod numer telefonu +48 570 130 269 lub e-mail: l.warszawa@serwis24.org

Kategoria:

Urządzenia elektroniczne stanowią obecnie niemalże nieodłączną część naszego życia. Korzystamy z nich, traktując je zarówno jako źródło wspaniałej rozrywki, jak i narzędzia niezbędne do wykonywania pracy. Laptop nierzadko stanowi nasze mobilne centrum dowodzenia i otwiera drogę do wielu możliwości. Z kolei telefon komórkowy, który również uchodzi za jeden z najpopularniejszych aktualnie wynalazków, sprawia, że możemy być w ciągłym kontakcie z osobami z różnych zakątków świata. Należy pamiętać, że przy całej swojej funkcjonalności, smartfony i laptopy to wciąż wyłącznie elektronika, która lubi odmawiać posłuszeństwa w najmniej oczekiwanych momentach. Niezbędna jest wtedy pomoc profesjonalisty, który dokona diagnozy i fachowo przeprowadzi naprawę. Takie osoby są niezwykle pożądane na rynku pracy, dlatego też warto rozważyć podjęcie tego rodzaju drogi zawodowej. Od czego zacząć? Znakomitym początkiem będą kursy elektroniki.

Zdobyć opłacalny i interesujący zawód

Jeśli interesujesz się sprzętami elektronicznymi i pragniesz połączyć pasję z możliwościami zarobku, kurs serwisanta komputerowego będzie wspaniałym rozwiązaniem, które Ci to umożliwi. Zyskasz na nim wszelką niezbędną wiedzę teoretyczną i dowiesz się, co zrobić, by móc stosować ją w praktyce. Co ważne, kurs obejmuje szeroki zakres zagadnień, dzięki czemu przygotowuje do pracy profesjonalisty, który jest w stanie doskonale radzić sobie z problemami różnego rodzaju. Wybierając się na szkolenie z serwisowania laptopów, dowiesz się, jak rozpoznawać uszkodzenia, wymieniać ekran, programować BIOS, a także nauczysz się wymieniać gniazda MicroUSB. Nie będziesz musiał zapisywać się na odrębny kurs naprawy telefonów, gdyż niuanse z tej dziedziny także zostaną poruszone podczas organizowanego przez naszą firmę kompleksowego szkolenia.

Oferta skrojona na miarę

Nasza oferta została stworzona z myślą o klientach, którzy posiadają różnorodne potrzeby. Szkolenia prowadzone są w dwuosobowej grupie, dzięki czemu uczestnicy posiadają znakomity kontakt z osobami przekazującymi wiedzę. Specjaliści są w stanie poświęcić im wystarczającą ilość czasu i udzielić odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania. Istnieje również możliwość zapisania się na szkolenie indywidualne, które z przyjemnością dostosujemy do Twoich osobistych potrzeb i oczekiwań. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest praktyka i umiejętność właściwej pracy z urządzeniami, dlatego kładziemy na nią bardzo duży nacisk. Kurs trwa dwadzieścia cztery godziny, które rozłożone są na trzy dni. Jest to więc osiem godzin nauki dziennie. Proponowana przez nas cena jest bardzo atrakcyjna. Jeśli jednak nie posiadasz możliwości samodzielnego sfinansowania kursu, nie musisz się tym martwić. Jesteśmy placówką szkoleniową, która posługuje się wpisem do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Dzięki temu organizowane przez nas szkolenie może zostać sfinansowane ze środków KFS, którymi dysponują Powiatowe Urzędy Pracy. Zapraszamy do kontaktu, celem uzgodnienia wszystkich szczegółów.

Kurs serwisanta komputerowego – dlaczego warto wybrać akurat naszą firmę?

Chciałbyś odbyć kurs naprawy komputerów i telefonów? Świetnie trafiłeś! Według opinii klientów jesteśmy jedną z najlepszych firm szkoleniowych, które oferują profesjonalny kurs serwisanta komputerowego. Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Przede wszystkim sposób przekazywania wiedzy. W przeciwieństwie do większości firm szkoleniowych oferujemy kursy naprawy laptopów opierające się głównie na praktyce – to samo dotyczy kursów naprawy telefonów. Tylko niewielka część szkolenia to wykład, gdyż zdajemy sobie sprawę, że kursanci najszybciej przyswajają wiedzę, gdy biorą aktywny udział w zajęciach praktycznych.

3 opinie dla Szkolenie z serwisu laptopów i telefonów
  1. Kamil

    Zdecydowałem się na szkolenie z serwisu laptopów i telefonów w serwis24.org, ponieważ od samego początku firma sprawiała na mnie wrażenie bardzo profesjonalnej. Moje przeczucie było słuszne – szkolenie poprowadzone doskonale, z idealnym podejściem do osób uczących się – po prostu nic dodać, nic ująć.

  2. Dawid

    Od dawna zastanawiałem się nad podjęciem zawodu serwisanta, jednak zawsze uważałem, że brakuje mi do tego odpowiednich umiejętności. Ostatecznie postanowiłem spróbować swoich sił i zapisałem się na szkolenie z serwisu laptopów i telefonów. Po czasie muszę rzec, że był to absolutny strzał w dziesiątkę i polecam go wszystkim.

  3. Damian

    Na szkoleniu z serwisu laptopów i telefonów nauczyłem się naprawdę wiele. Prowadzący opowiada w bardzo zrozumiały i przystępny sposób, dzięki czemu wszystko jest jasne a także posiada ogromną wiedzę z dziedziny elektroniki, a więc wiem, że to co przekazuje swoim uczniom jest zgodne z faktami.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *