Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9:00-17:00

Sob: 9:00-14:00

Szkolenie z wymiany i regeneracji układów BGA w laptopach

(3 opinie klienta)

Cena:2899 PLN NETTO

„Wymiana i regeneracja układów BGA w laptopach” – praca na stacji lutowniczej IR, reballing układów GPU, NB, SB, wymiana, regeneracja uszkodzonych padów.

3 x 8h (24h) (zakwaterowanie we własnym zakresie, obiad i nielimitowana kawa w cenie szkolenia)

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ CENTRUM SZKOLENIOWE SERWIS24

Jesteśmy placówką szkoleniową i posiadamy wpis w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych. Nasz numer ewidencyjny: 2.26/00059/2019, w związku z tym jest możliwość finansowania kursów ze środków KFS z Powiatowego Urzędu Pracy. Terminy szkoleń ustalamy indywidualnie, zapraszamy do kontaktu w celu poznania bieżących terminów na poszczególne kursy.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt pod numer telefonu +48 570 130 269 lub e-mail: l.warszawa@serwis24.org

Kategoria:

Dobrze wykonane połączenia lutownicze układów BGA cechują się dużą wydajnością i wysoką bezawaryjnością, ale lutowanie BGA wymaga nie tylko wysokiej klasy specjalistycznego sprzętu, lecz również wiedzy i doświadczenia, które można zdobyć wyłączenie na drodze praktycznego szkolenia.

Warto umieć lutować

Wymiana układu BGA jest dziś wykonywana coraz częściej – coraz częściej klienci kupują drogi sprzęt komputerowy i są skłonni zapłacić za wymianę układu BGA, jeśli zajdzie taka potrzeba. Stąd też rosnące zapotrzebowanie na pracę specjalistów, którzy potrafią to profesjonalnie zrobić. Cena kursu jest adekwatna do zakresu wiedzy i umiejętności możliwych do zdobycia podczas jego trwania. Praktyczna nauka lutowania daje podstawy do przeprowadzania napraw drogiego sprzętu powierzonego przez klientów, ale to również szansa na prowadzenie działalności w zakresie upgrade’u sprzętu komputerowego.

Gdzie na kurs?

Jeśli tematem jest wymiana układu BGA, kurs musi być przeprowadzony przede wszystkim przez osoby, które mają spore doświadczenie w tego typu pracach. Nauka z nieoficjalnych źródeł może dać nam nieco wiedzy, ale zapewne pozostawi braki w umiejętnościach, a być może też nie zapoznasz się z nowoczesnymi stacjami lutowniczymi IR, które są tym potrzebniejsze, im bardziej skomplikowane układy chcesz naprawiać.

Dobrze przeprowadzony kurs ma nie tylko dać Ci wiedzę teoretyczną, choć ta jest w tej branży nieodzowna, ale przede wszystkim realne umiejętności samodzielnej oceny sytuacji, lokalizowania i charakteryzowania uszkodzeń oraz ich usuwania.

Lutowanie BGA: już nie tylko naprawy

Do tej pory lutowanie BGA było przede wszystkim sposobem naprawy sprzętu komputerowego z wyższej półki. Dziś natomiast coraz częściej umiejętności w tym zakresie przydatne są w profesjonalnych serwisach zajmujących się upgrade’owaniem sprzętu. Do pewnych specjalistycznych zadań bowiem standardowe komputery są niewystarczające i ich nabywcy kupują je po to, żeby wykorzystać je jako bazę do budowy bardzo nietypowego sprzętu – to wymaga przeprowadzenia prac, które kiedyś zupełnie nie mieściły się w podstawowym zakresie serwisowym, w tym właśnie lutowania układów na kulkach. W przyszłości będzie to jeszcze bardziej potrzebne.

Umiesz więcej, możesz więcej

Nauka lutowania to oczywiście nie wszystko – żeby móc w praktyce świadczyć tego typu usługi, trzeba zainwestować w profesjonalny sprzęt. To jednak otwiera zupełnie nowe możliwości i wprowadza serwis komputerowy na zupełnie inny poziom. Jeśli nauczysz się lutowania kulek na stacji IR, będziesz mógł świadczyć usługi w pełnym zakresie – to jest bowiem jedna z najbardziej skomplikowanych czynności serwisowych, jakie w ogóle można sobie wyobrazić przy nowoczesnym sprzęcie. Zresztą na tę usługę zapotrzebowanie jest tak wysokie, że coraz częściej osoby po ukończeniu kursu decydują się na otwarcie serwisu, który zajmuje się wyłącznie lutowaniem układów BGA – cena kursu więc szybko się zwraca, a sprzęt też nie każe długo czekać na pełną amortyzację.

Szkolenia z lutowania BGA – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Szukasz profesjonalnej firmy oferującej kursy i szkolenia z regeneracji turbin? Doskonale trafiłeś! Jesteśmy doświadczonym zespołem szkoleniowców, którzy potrafią przekazywać wiedzę w sposób jasny i zrozumiały. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim podejście do kursantów. Jesteśmy bardzo cierpliwi i wiemy, jak tłumaczyć skomplikowane zagadnienia, aby uczestnicy szkolenia mogli łatwo je przyswoić. Nasze szkolenia BGA nie są prowadzone wyłącznie w formie wykładów, organizujemy także ćwiczenia, gdyż zależy nam, aby kursanci zdobyli nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczną.

3 opinie dla Szkolenie z wymiany i regeneracji układów BGA w laptopach
  1. Dominik

    Bardzo szybko przekonałem się, że szkolenie z wymiany i regeneracji układów BGA okaże się bardzo przydatne. Kiedy tylko włączyłem tę usługę do mojej oferty, to zaraz pojawili się na nią klienci. Wracając do samego szkolenia – było bardzo profesjonalne i doskonale poprowadzone. Bardzo dużo z niego wyniosłem na czym mi zależało.

  2. Krzysztof

    Wymiana i regeneracja układów BGA to bardzo trudna sztuka, jednak dzięki szkoleniu od serwis24.org również ja nauczyłem się to robić na bardzo dobrym poziomie. Podczas kursu zdobyłem wartościową wiedzę, którą dzielił się z nami specjalista, a także umiejętności praktyczne a to wszystko przydaje mi się dziś w pracy. Serdecznie polecam.

  3. Kasia

    Naprawa płyt głównych to coś, czym chciałam zajmować się od bardzo dawna, gdyż fascynuje mnie drobna elektronika oraz jej działanie. Do pełnego zestawu umiejętności brakowało mi jednak wymiany i regeneracji układów BGA. Zapisałam się więc na szkolenie i to był doskonały wybór. Mogę polecić je dziś wszystkim zainteresowanym.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.