Firma IT na miarę Twoich potrzeb!

Stawiamy na profesjonalizm i najwyższą jakość dla Naszych klientów.
Z tego względu oferujemy szeroki zakres usług, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Nasze główne atuty to:

Kompleksowy serwis komputerowy wraz z sklepem z akcesoriami PC i GSM.

Prawdopodobnie najlepszy serwis pogwarancyjny Apple w Polsce!

Profesjonalna placówka szkoleniowa.

Obsługa informatyczna firm placówka szkoleniowa.

... i wiele więcej.

Naprawa komputerów Białystok

Bez wątpienia sprawny laptop czy komputer stacjonarny są w dzisiejszych czasach niczym przedłużenie ręki. Stanowią niezbędne narzędzie do pracy, nauki czy rozrywki. Przez codzienne korzystanie oraz regularne obciążanie sprzętu może zdarzyć się, że ulegnie on awarii. Serwis24 w swojej ofercie posiada liczne usługi dotyczące naprawy komputerów zarówno stacjonarnych, jak i przenośnych.

Jeśli napotkałeś jakikolwiek problem w trakcie użytkowania swojego komputera, od razu zgłoś się do serwisu, który skontroluje wszystkie jego podzespoły i wykluczy bądź potwierdzi ewentualną usterkę. Przyczyn błędnego działania urządzenia może być naprawdę wiele – od uszkodzeń mechanicznych po złośliwe oprogramowania niszczące system Twojego komputera. Dlatego tak ważne jest, aby przyjrzał się temu wyspecjalizowany pracownik serwisu. Próba samodzielnej naprawy może okazać się opłakana w skutkach. Bardzo często zdarza się, że domowe reperacje pogarszają jedynie stan komputera.

Naprawa komputerów – Białystok

Serwis24 zajmuje się między innymi pozbywaniem się wirusów z komputera, instalacją oraz aktualizacją systemów Windows czy BIOS na Twoim sprzęcie. Ponadto oferujemy także wymianę zasilacza, napędu DVD, płyty głównej, karty graficznej wraz z konfiguracją i testami, a także montaż nowego dysku twardego z instalacją systemu oprogramowania, a także migracją wszystkich Twoich danych. Serwis24 dokonuje również usługi czyszczenia układu chłodzenia bądź składania komputera od podstaw na życzenie Klienta. Bez problemu wymienimy również obudowę, kartę sieciową, wyrwany port USB, gniazda zasilające zawiasy, klawiaturę oraz wstawimy do Twojego laptopa nową matrycę.

Pomożemy również w przypadku, gdy urządzenie nie reaguje na komendy, nie włącza się, a także w razie zalania. Nie martw się, wypadek, któremu uległ komputer wcale nie musi oznaczać końca jego użytkowania i konieczności zakupu nowego sprzętu.

Białystok – naprawa komputerów

Zgłoś się do nas, abyśmy mogli dokonać sprawnej naprawy Twojego komputera. Pamiętaj, że produkty Serwisu24 objęte są gwarancją w razie ich ponownej awarii. Wszystkie usługi wykonamy sumiennie i profesjonalnie. Każda naprawa Twojego sprzętu dokonywana jest przez fachowców dbających o najmniejszy szczegół. Dzięki temu są w stanie ocenić, co dolega Twojemu urządzeniu, a także sprawnie usuną każdą usterkę.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, zainteresowanych jednorazowymi naprawami swoich sprzętów, jak i firm zdecydowanych na nawiązanie długotrwałej współpracy. Jako specjaliści oferujemy kompleksowe usługi dedykowane laptopom oraz komputerom stacjonarnym. Jeśli szukasz sprawdzonego serwisu komputerowego, serdecznie zapraszamy do naszego biura w Białymstoku. Nasi serwisanci zawsze służą pomocą i dobrą radą. O najwyżej jakości usług świadczą liczne pozytywne opinie zadowolonych Klientów. Nasz serwis wyróżnia się nie tylko szybkością realizacji, ale także konkurencyjnymi względem innych cenami. Zachęcamy do kontaktu!

Sprawdź także nasz serwis wysyłkowy w innych miastach: